Зимовим днем 43-го року…: у Сєвєродонецьку відзначили 77-ту річницю з дня визволення міста від фашистських загарбників

31-01-2020

З нагоди 77-ї річниці з дня визволення Сєвєродонецька від фашистських загарбників 31 січня на Меморіалі Слави розпочались заходи за участю ветеранів, керівництва міста, учнівської молоді, правоохоронних структур та небайдужих сєвєродончан.

Заступник міського голови Ірина Степаненко згадала про тих, хто взимку 1943 року, не шкодуючи свого життя зі зброєю в руках, захищав наше місто та заповіла пам’ятати про тих, хто жертвуючи власним життям, подарував життя майбутнім поколінням, переміг у жорстокій війні.

У своїй промові вшанував мужність, подвиг, стійкість воїнів і пам’ять тих, чиї імена золотими літерами вписані у біографію нашого міста депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.

Учасники мітингу в пам’ять за полеглими воїнами-фронтовиками, спогади про яких назавжди залишаться в пам’яті і серцях, присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Біля Вічного вогню пекельні битви наче оживають у полум’ї, завмирають від печалі серця. Горить вічно над солдатськими могилами вогонь людської пам’яті про тих, хто зробив героїчний крок у безсмертя.

Від тих трагічних і героїчних подій минуло понад сім десятиріч: охолонула від вогню броня, але пам’ять про війну не вщухає. І цю визначну дату, коли солдати з боями увійшли до Лисхімбуду, пам’ятаймо!

Продовжились урочистості традиційною святковою зустріччю ветеранського активу.

Заступник міського голови Ірина Степаненко та депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко поздоровили присутніх від команди Ігоря Буткова та вручили грамоти виконкому Сєвєродонецької міської ради і подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани» учаснику бойових дій Петру Сергійовичу Бережному, дітям війни Анатолію Зіновійовичу Лазурку, Володимиру Івановичу Назарову, Марії Сергіївні Брахновій, а також Дмитру Миколайовичу Нікіфорову, який має статус в’язня.