Ви тут:

Юні фотоаматори Сєвєродонецька серед найкращих

30-01-2020
Категорія: 

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відеоаматорів «Моя Україно!», на який було представлено близько п’ятисот робіт з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Серед найкращих - і роботи юних  фотоаматорів (учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти) Сєвєродонецька! Переможців та призерів відзначено дипломами Українського державного Центру позашкільної освіти.

 

У номінації «Портрет» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом  ІІІ ступеня нагороджено Снопенко Нелю, ученицю Навчально-виховного комплексу «Гармонія»,  за роботу «Перше знайомство»:

 

У номінації «Портрет» (ІІ – категорія: 15 – 18 років) Дипломом ІІ ступеня нагороджено

Цалко Марію, ученицю ССШ № 17, за роботу «Lordliness»:

 

У номінації «Пейзаж» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом І ступеня нагороджено

Васільченка Кіріла, учня СЗШ № 13, за роботу «Сонце у Дінці»:

 

У номінації «Пейзаж» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломами ІІ та ІІІ ступенів нагороджено Зелінського Данила, вихованця Станції юних техніків, за роботи «Зимова казка» та «Різнокольорова осінь»:

 

У номінації «Пейзаж» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом ІІІ ступеня нагороджено

Васільченка Кіріла, учня СЗШ № 13, за роботу «Човняри»:

 

У номінації «Пейзаж» (ІІ – категорія: 15 – 18 років) Дипломом ІІ ступеня нагороджено

Антіпіну Віру, вихованку Станції юних техніків, за роботу «Жовтень... Спокій...»:

 

У номінації «Архітектура» (І–категорія: 10 – 14 років) Дипломом І ступеня нагороджено

Гермідера Богдана, учня  СЗШ № 4, за роботу «Місце, де мене немає»:

 

У номінації «Архітектура» (І– категорія:10 – 14 років) Дипломом ІІ ступеня нагороджено

Олійника Андрія, учня СЗШ № 4, за роботу «Старовинний Львів»:

 

У номінації «Архітектура» (ІІ-категорія: 15 –18 років) Дипломом ІІІступеня нагороджено

Антіпіну Віру, вихованку Станції юних техніків , за роботу «Святогорськ, і сяє там хрест, як маяк»»:

 

У номінації «Репортажне фото» (І-категорія: 10 – 14 років) Дипломами І та ІІ  ступенів нагороджено Антіпіну Віру, вихованку Станції юних техніків, за роботи «Жага до перемоги» та «За мить до фінішу»:

 

У номінації «Мікрофотографія» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом ІІ ступеня нагороджено Зелінського Данила, вихованця Станції юних техніків, за роботу «Замерзлі сльозинки»:

 

У номінації «Мікрофотографія» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Ярову Поліну, ученицю СЗШ № 12, за роботу «Комашина краля»:

 

У номінації «Мікрофотографія» (ІІ – категорія: 15 – 18 років) Дипломом ІІ ступеня нагороджено Голоденка Максима, учня СЗШ № 13, за роботу «Роса»:

 

У номінації «Флора і фауна» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом І ступеня нагороджено Зелінського Данила, вихованця Станції юних техніків, за роботу «Сніжинки на морді у нашого Лорда»:

 

У номінації «Флора і фауна» (І – категорія: 10 – 14 років) Дипломом ІІ ступеня нагороджено Скуріду Софію, ученицю ССШ № 17, за роботу «Лесной житель»:

 

У номінації «Флора і фауна» (ІІ – категорія: 15 – 18 років) Дипломом І ступеня нагороджено Терещенко Дарину, ученицю СЗШ № 13, за роботу «Майбутня царівна»:

 

Сєвєродонецька міська рада та відділ освіти міськради вітають юних фотоаматорів з відзнаками та досягненнями!





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
238
0