Заходи до Дня захисника України

16-10-2018

14 жовтня на площі Перемоги відбулися обласні урочисті заходи з нагоди Дня захисника України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня народження УПА.

Делегація від міста Сєвєродонецька, яку очолила в.о. міського голови Інна Фесенко, взяла участь в церемонії складання урочистої клятви 110 ліцеїстами 1-го курсу Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Потім відбулися флешмоб «Прапор України» та парад ліцеїстів.

Протягом дня всі бажаючі мали можливість відвідати виставку сучасної військової техніки, послухати виступи духового оркестру Національної гвардії України, артистів Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, подивитися обласний відкритий фестиваль-конкурс патріотичної пісні, програму «Козацькі розваги» за участю студентської й учнівської молоді області та концерт гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії.