Позачергова сесія Сєвєродонецької міської ради: ІІ пленарне

16-10-2018

Друге пленарне засідання позачергової 51-ї сесії міської ради відбулось 16 жовтня. Його провела секретар міської ради Ельвіна Марініч.

Депутати мали розглянути питання про надання згоди на добровільне приєднання Єпіфановської, Чабанівської, Смолянинівської, Сиротинської, Борівської та Боровеньської територіальних громад.

Депутат міської ради Ігор Бутков повідомив присутніх про існуючі зміни до Перспективного плану в об'єднання громад, які наразі спрямовані до КМУ і поки не затверджені.

«У нас буде час попрацювати з Мирнодолинською громадою на предмет об'єднання земель. Оскільки Сєвєродонецьк оточений в основному землями цієї громади, було б логічніше починати процес об'єднання саме з неї. Я розмовляв з головами громад Єпіфанівки та Боровеньок. Вони готові почекати, поки ми вирішимо всі питання з Мирної Долиною», - зазначив депутат.

Тож, прийнято рішення відправити зазначені проекти рішень на поглиблене вивчення до депутатських комісій.

Засідання позачергової 51-ї сесії міської ради було закрито.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю