Світлій пам'яті

04-11-2017

На 56-му році трагічно обірвалося життя радника міського голови, уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у Сєвєродонецькій міській раді, депутата Сєвєродонецької міськради, політичного та громадського діяча САМАРСЬКОГО СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА.

Сєвєродонецьк втратив справжнього патріота України, чуйну та добру, відповідальну людину.

Сергій Вікторович народився та виріс у Сєвєродонецьку. Закінчив середню школу № 2 та технічне училище. Після закінчення Харківського інституту радіоелектроніки працював на СПЗ. А згодом - в МЖК «Мрія». Після здобуття другої вищої освіти і отримання кваліфікації юриста очолював юридичну фірму «Фагот».

Своєю безкомпромісністю та принциповістю Сергій Самарський заслужив повагу як однодумців, так і опонентів. Сергій Вікторович завжди мав активну життєву та громадянську позицію. Йому було небайдуже, що відбувається в його місті та країні, а отже намагався зробити Сєвєродонецьк краще. Ця незвичайна людина завжди вміла знаходити аргументи для відстоювання своєї точки зору, завжди діючи по закону.

Сергій Вікторович – приклад сильної і вольової людини, турботливого батька, чоловіка та сина.

У спогадах друзів він залишиться назавжди усміхненим, життєрадісним, оптимістичним. Сергій Самарський був одним з тих, хто прямо в очі завжди казав правду, якою б вона не була.

Сєвєродонецька міська рада та її виконавчі органи глибоко співчувають з приводу смерті цієї вельмишановної людині. У скорботі низко схиляємо голови та висловлюємо слова підтримки та співчуття його родині.