Спортивна мозаїка

26-10-2017

19-21.10.2017 р. в м. Сєвєроднецьку проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Бахмута.

У командній першості наші хлопці і дівчата посіли перші місця.

ІІ юнацький – Михайло Кореневич.

Також Діана Божко та Марія Бондарчук показали кращі результати на всіх чотирьох снарадах, Віктор Богданов показав 4 кращі результати з 6 можливих. Всього ж сєвєродонецькі гімнасти завоювали понад 20 медалей різної проби.

Спортсменів підготували: Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко.

У Чемпіонаті Донецької області, 9–10 етапів Кубка Донецької області зі спортивного орієнтування на класичних дистанціях, що проходив 14.10–16.10.2017 р. у с. Торське, брали участь учні КДЮСШ 3.

У змаганнях брали участь більш 100 спортсменів, представники КДЮСШ 3 з Сєвєродонецька, Донецької області (Team fox; ДОЦТТДЮ), Маріуполя («Меотида»), Краматорська, Дружківки, Бахмуту, Торецька, Слов’янська.

Перші місця на різних дистанціях посіли Воронова Вероніка і Куценко Дар’я – тренер Костіна О.А.

20-21.10.2017 року у м. Рубіжному відбувся  відкритий турнір  з боксу, присвячений Дню вчителя

В змаганнях взяли участь понад 80 боксерів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кремінна та Старобільськ

Вихованці КДЮСШ 1 в цьому турнірі отримали 3 золоті медалі. Це - Сєбєлєв Гліб, Костомаров Артем, Пригода Артем

7 срібних: Чичулін Данило, Хлопонін Данило, Кузнєцов Данило, Нікульніков Дмитро, Рабочий Давид, Погорєлов Артем та Римарчук Никита

24-26 жовтня 2017 року відбувся Чемпіонат міста з міні-футболу серед команд учнівської молоді. В змаганнях взяли участь команди СВПУ, ВПУ-92, СХМТ і ВНУ ім. Даля. За результатами змагань 1 місце посіла команда ВНУ ім. Даля, 2 місце в СХМТ, 3 місце - СВПУ.