Шановні працівники соціальної сфери!

03-11-2016

Щиро вітаємо вас з професійним святом – святом тих, хто виявляє милосердя, творить добро не лише в межах службових обов'язків, але й за покликом серця. У Сєвєродонецьку цей день відзначають працівники Управління праці та соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.
На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – підтримка та соціальний захист наших громадян. Щодня вашої уваги потребують пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти, внутрішньо переміщені особи та багато інших. Щоденно, завдяки вашій небайдужості, люди отримують необхідну соціальну допомогу, а разом з нею – вкрай потрібну кожній людині увагу, віру, упевненість та надію.
Щиро дякуємо за вашу працю! Бажаємо всім вам, шановні соціальні працівники, наснаги та невичерпної енергії у виконанні повсякденних обов'язків, міцного здоров'я, радості та щастя вам і вашим сім’ям! Хай ваша небайдужість, людяність і все зроблене добро повернеться до вас сторицею. Залишайтеся й надалі такими ж чуйними, терплячими, мудрими і компетентними.

Сєвєродонецька міська рада
Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради