Єдиний день Пенсійного фонду в Управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області

03-11-2016

3 листопада 2016 року в УПФУ в м.Сєвєродонецьку пройшов Єдиний день Пенсійного фонду України Луганської області. Метою заходів цього дня стало надання можливості кожному громадянину скористатися послугами Фонду, вивчити актуальні зміни в пенсійному законодавстві, ознайомитись з сучасними інформаційними технологіями, які впроваджуються в Пенсійному фонді. Фахівці відповіли на хвилюючи питання відвідувачів, надали консультації, заслухали рекомендації та побажання щодо роботи Управління.

Велику увагу було приділено якісному проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання у доступній, зрозумілій і зручній формі консультацій та роз’яснень для пенсіонерів, громадян передпенсійного віку та молоді про пенсійне законодавство.

Перший заступник начальника управління Людмила Кулішова під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з відвідувачами звернула увагу на можливість отримати необхідну інформацію з нормативно-правових актів та зразків документів, які розміщені на інформаційних стендах в приміщенні Управління, зручне користування Веб-порталом ПФУ, зручну можливість задати питання через сучасні засоби інтернет ресурсу, або через постійно діючі телефонні «гарячі» лінії Управління.

З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Фонду запропонували відвідувачам ознайомитись з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» та щомісячним журналом «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Протягом дня проведено запланований інформаційний захід – розповсюджено інформаційні буклети з роз’ясненнями важливих моментів пенсійного забезпечення: права громадян на звернення; порядку звернення та умовами призначення пенсій за віком, пенсії по інвалідності, по втраті годувальника; порядку відновлення виплати пенсій особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території; зручного користування сучасними сервісами Пенсійного фонду України.

Приємною та яскравою особливістю Єдиного дня Пенсійного фонду стало проведення конкурсу малюнків між дітками працівників Управління на тему «Пенсія очима дітей». Юні художники продемонстрували художній талант та свою уяву того, що таке пенсія, хто платить пенсію, і, звичайно, присвятили малюнки своїм бабусям та дідусям.