Сергій Шахов ініціював впровадження у Сєвєродонецьку платформи «розумне місто»

12-04-2018

Народний депутат України Сергій Шахов ініціював впровадження у Сєвєродонецьку платформи «розумне місто». Для цього він запросив експерта з її впровадження Євгенія Клепа.

12 квітня у Сєвєродонецькій міськраді відбулась презентація платформи «Smart city». Участь взяли представники відділів та управлінь міськради. Експерт з її Євгеній Клеп детально продемонстрував роботу платформи на прикладі міст, які нею активно користуються, зокрема Миколаїв, Запоріжжя та Дніпро.

«Ця система допоможе автоматизувати низку напрямків, які сьогодні виконуються вручну. Також створимо систему комунікації з мешканцями. Все це називається смарт-сіті. Ця платформа має стати базою і відправним пунктом та зможе розширятися відповідно до кількості проектів, які допоможуть місту стати сучасним та ефективним, сприятимуть відстеженню тих проблем, які стоять перед містом. А жителям це допоможе вирішувати їх питання», - зазначив Євгеній Клеп.

Народний депутат України Сергій Шахов в інтерв’ю підкреслив: «Такому місту як Сєвєродонецьк вкрай необхідно впроваджувати електронну систему розумного міста, де буде зосереджені всі нюанси електронного врядування. Вважаю, що такий сервіс забезпечить функціонування Сєвєродонецької міської ради та її виконавчих органів у режимі реального часу та зробить максимально простим і доступним щоденне спілкування з владою містян та громадськості».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради