Сергій Шахов запросив до Сєвєродонецька команду експертів задля благоустрою міста

12-04-2018

11 квітня народний депутат України Сергій Шахов запросив до Сєвєродонецька команду експертів з Києва та представників іноземних компаній з метою благоустрою міста.

На зустрічі були присутні представники міської влади: виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв, заступник міського голови Інна Фесенко та секретар міської ради Ельвіна Марініч; фахівці з розплідника декоративних рослин, з будівництва фонтанів та з облаштування фасадів з каменю, з ремонту доріг, вуличного освітлення, благоустрою парків, скверів, проспектів, озер, проектування ландшафтів, озеленення, експерт з впровадження системи «Smart city» Євгеній Клеп.

Під час наради народний депутат України запропонував експертам на власні очі побачити Сєвєродонецьк: проїхатися проспектами, до парку, озер, інших зелених зон, подивитися на фонтани біля міського Палацу культури та між Льодовим та площею Перемоги.

«У Сєвєродонецьку вистачає зелених зон, які потрібно привести в порядок. Сєвєродонецьк – це обласний центр, в якому необхідно навести лад. Головне наше завдання – два великих проспекти: Хіміків і Гвардійський, потім парк, відремонтувати фонтан біля міського Палацу культури, відновити паркову зону з фонтанами між Льодовим Палацом спорту і площею Перемоги. Щоб будь-який з цих об’єктів став улюбленим місцем дозвілля та предметом гордості сєвєродончан».

Гендиректор компанії з будівництва фонтанів Ігор Великий зазначив, що у разі співпраці фахівці компанії зроблять проектування, у тому числі всі етапи проходження експертизи, з впровадженням останніх новітніх технологій.

Народний депутат України Сергій Шахов зазначив: «Ми готові оплачувати проекти. На проспектах ми плануємо укласти або бруківку, або піщаник. Щодо озер можу сказати, що на їх підтримку є екологічні гроші. Головне, щоб область мене почула та виділила гроші на Сєвєродонецьк».

Детально зупинилися на відновленні роботи світло-музичного фонтану біля міського Палацу культури та обговорили, які саме рослини можна висадити в зелених зонах з урахуванням особливостей клімату та ґрунту.

Експерти підкреслили, що реалізація запланованого буде поетапною, та запевнили, що працюють швидко.

Аби зорієнтуватися в обсягах робіт та оцінити їх масштабність народний депутат України Сергій Шахов разом з командою експертів, керівництвом міста та керівниками управлінь та відділів міськради, відповідальних за благоустрій, відвідали всі обговорені об’єкти у Сєвєродонецьку. На кожному з відвіданих об’єктів народним депутатом України були надані доручення відповідним комунальним службам.

Крім того, народний депутат України Сергій Шахов звернув увагу керівництва міста на необхідність негайно відновити комунальне підприємство «Зелене господарство» з метою збереження і поновлення зелених насаджень у місті.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради