Рятувальники ліквідували загоряння автівки

12-07-2017

11.07.2017 року об 11.47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 11, горить автомобіль. Одразу ж на місце події було здійснено виїзд пожежної машини. Після прибуття на пожежу, в ході проведення розвідки рятувальники встановили, що горить салон автомобіля ВАЗ 2106. Як з’ясувалося, автомобіль було залишено під під’їздом дому власником та відключено від живлення. Автівка не замикалася на замок і в ній часто гралися діти власника. Після опитування дітей стало відомо, що син власника бавився сірниками в салоні автомобіля. Тому ймовірна причина виникнення пожежі – дитячі пустощі з вогнем.
Сєвєродонецьке міське управління ДСНС України у Луганській області закликає батьків не залишати дітей без нагляду та проводити з ними профілактичні бесіди, щоб запобігти подібним ситуаціям.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області