Міський голова Валентин Казаков взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття Новорічної ялинки

19-12-2017

19 грудня, у День Святого Миколая, вже стало традицією влаштовувати у міському Палаці культури урочисте відкриття Новорічної ялинки для обдарованих дітей та дітей пільгових категорій.

Міський голова Валентин Казаков привітав малечу з Днем Святого Миколая та з наступаючими новорічним святами. При цьому міський керманич зазначив, що в залі зібралися також найобдарованіші діти Сєвєродонецька – переможці конкурсів різних рівнів, олімпіад та змагань. Валентин Казаков підбадьорив святковий настрій діточок, нагадавши, що новорічні свята лише починаються, і на всіх чекають подарунки від найдорожчих та близьких людей.

Першим подарункам для школярів стала новорічна казка від артистів міського Палацу культури, а саме дитячий мюзикл – вистава «Бананоманія, чи як міньйони новий рік шукали».

Малеча віддячила, чим змогла – сяючі посмішки, дзвінкий сміх, бурхливі оплески та гучні вигуки стали вдалим завершенням перших міських передноворічних урочистостей.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради