У міськраді відбулись бюджетні слухання

19-12-2017

Сьогодні, 19 грудня, у міськраді  відбулись  бюджетні слухання з питань презентації проекту міського бюджету на 2018 рік. В слуханнях взяли участь керівництво міської ради,  головні розпорядники бюджетних коштів, депутати, громадськість.

Начальник Фінансового управління міської ради Марина Багрінцева зупинилась на основних показниках, засадах та напрямках формування бюджету міста на 2018 рік, а саме:

•  особливостях бюджету міста на 2018 рік;
  •  очікуваних ресурсах міста (з урахуванням освітньої та медичної субвенції з держбюджету);
  •  доходах,  аналізу доходів, структурі загального фонду бюджету;
  •  динаміці надходжень плати за землю по місту за 2016-2018рр.
  •   трансфертах з держбюджету в 2016-2018рр.;
  •  аналізу та структурі спеціального фонду бюджету міста (без офіційних трансфертів;
  •  аналізу динаміки власних надходжень бюджетних установ міста на 2017-2018рр.;
  •  власних надходженнях бюджетних установ на 2018р.;
  •  динаміці власних надходжень у 2016-2017рр.;
  •  доходах бюджету розвитку на 2018 рік;
  •  аналізу видаткової частини за загальним фондом на 2017-2018 рік;
  •  аналізу структури видатків бюджету по розпорядниках у 2017-2018рр.;
  •  міжбюджетних трансфертах;
  •  штатної чисельності працівників бюджетної сфери;
  •  структурі видатків загального фонду бюджету міста на 2018 рік по галузях;
  •  заробітній платі та посадових окладах;
  •  МФУ доведених коефіцієнтах зростання видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
  •  видатках в розрізі видів енергоносіїв;
  •  видатках на енергоносії по розпорядниках бюджетних коштів;
  •  видатках на освіту, культуру, охорону здоров`я, соціальний захист, фізичну культуру і спорт, житлово-комунальне господарство, транспорт та транспортну інфраструктуру;
  •  розшифровці видатків бюджету розвитку на 2018 рік.

Після закінчення презентації всі бажаючі могли поставити питання, на які були надані вичерпні відповіді.

Додатково повідомляємо, що проект бюджету на 2018 рік розміщено на сайті міської ради.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради