Міський голова Валентин Казаков взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України О.В. Радієвському

05-12-2017

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, вшанувати пам’ять загиблого воїна - генерал-майора Національної Гвардії України О.В. Радієвського зібралися представники міської влади, працівники міськради, військові, громадськість та всі небайдужі городяни.

Міський голова Валентин Казаков у своїй промові зазначив, що за роки існування збройних сил України українська армія показала, що здатна відстоювати свої кордони, здатна бути опорою для нашого народу, а весь український народ віддає всі свої сили, щоб її підтримати. «Ми у Сєвєродонецьку також докладаємо зусилля, щоб підтримати представників збройних сил України. У нас дуже тісні зв’язки з міським та обласним військкоматами. Ми маємо шефство над трьома військовими частинами і надаємо їм посильну допомогу. Ми сьогодні знаходимося саме тут, тому що Олександр Радієвський був одним з визволителів нашого міста. Він став для Сєвєродонецька символом непохитності, мужності, символом потужності української армії. Я всіх вітаю з Днем Збройних Сил України! Сподіваюся, що наша українська армія буде великою та непереможною!», - підкреслив Валентин Казаков.

Виступив також заступник військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату, майор Олексій Карташов: «Дякую присутнім за те, що прийшли вшанувати пам’ять Олександра Радієвського, який загинув при визволенні Лисичанська, та брав безпосередню участь у визволенні Сєвєродонецька. Я був особисто з ним знайомий. День Збройних Сил України святкується в Україні з 1993 року, але особливо активно його почали святкувати з 2014-2015 року. Хочу подякувати всім присутнім, представникам міської влади, окрема подяка волонтерам за їх громадянську позицію. Зі святом!», - сказав Олексій Карташов.

Вшанували пам’ять генерал-майора Національної Гвардії України О.В. Радієвського хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради