Привітання міського голови В.В. Казакова з Міжнародним днем волонтера

05-12-2017

Шановні сєвєродончани!

Від щирого серця вітаю з Міжнародним днем волонтера!

Хоч раз побувавши волонтером, дуже важко відмовитися від цього заняття в подальшому. Це стає для людей способом життя.

І сьогодні волонтерство у час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, стало потужним соціaльно-суспільним рухом. Саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри і сил тим, хто цього вкрай потребує. Відомо, що єднання - це запорука успіху.

Дуже приємно, що жителі Сєвєродонецька не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники, підприємці та навіть пенсіонери. Ви стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги. Завдяки вашій небайдужості воїни на передовій, поранені у госпіталях, внутрішньо переміщені особи й діти, що втратили батьків, одержують всебічну підтримку та допомогу.

Я дякую вам за роботу та діяльність, яка приносить користь окремим людям і суспільству в цілому. Від імені кожного, кому ви допомогли, дякую за людяність, безкорисливу працю, за витрачені вільні хвилини на допомогу.

Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить Україну сильнішою!

З повагою, міський голова В.В. Казаков