Керівництво міста взяло участь у заходах до Міжнародного дня миру

21-09-2017

Сьогодні, 21 вересня, відзначається Міжнародний день миру. З цієї нагоди у багатьох освітніх закладах Сєвєродонецька відбулися різноманітні заходи. Один з таких у середній загальноосвітній школі № 6 відвідав в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

Школярі, серед яких 67 дітей-переселенців, зробили патріотичний флешмоб, яким наголосили важливість миру на нашій землі.

«Для нашої країни сьогодні найважливішим питанням є питання миру. Коли мільйони людей втратили домівки, тисячі загиблих, лунають вибухи, то для кожного з нас головним є  мир та єдність, знаходження порозуміння. Дякую вчителям за патріотичне виховання підростаючого покоління! Пам’ятаємо про важливість миру на нашій землі, бо ми добре знаємо ціну його відсутності!», - сказав Сергій Зарецький.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради