Проведено засідання Координаційної ради з питань підприємництва у м. Сєвєродонецьку

21-09-2017

Чергове засідання Координаційної ради з питань підприємництва у м. Сєвєродонецьку відбулося 21 вересня. Головував на засіданні в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

На порядку денному стояли 2 питання. Обидва стосувалися розгляду проектів регуляторних актів.

Проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування на території м. Сєвєродонецька (у новій редакції)» розглядався вдруге. Щодо нього до міськради не надійшло жодних пропозицій і зауважень протягом терміну його розміщення, зазначила начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів міської ради Тетяна Красюк. Зокрема у новій редакції цього Положення спрощено пакет документів для отримання рішення виконкому про встановлення режиму роботи об’єкта, а також зазначено випадки, в яких треба погоджувати режим роботи об’єкта.

Відсутність зауважень до проектів регуляторних актів напряму залежить від якості їх підготовки, підсумував головуючий.

Стосовно проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера» доповіла заступник начальника ФКМ міської ради Олена Сердюкова.

Зокрема, цей Порядок визначає механізм списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера з поміткою про концесійне користування (матеріальні та нематеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), іншими необоротними матеріальними активами. Порядком передбачені особливості списання концесійного майна та його балансового обліку.

Дія цього Порядку поширюється на комунальне майно територіальної громадим. Сєвєродонецька, яке передане Сєвєродонецькою міською радою на підставі договору концесії концесіонерові та перебуває на його балансі, а також майна, створеного, придбаного та поліпшеного на виконання умов концесійного договору.

Голова Координаційної ради Сергій Зарецький підкреслив, що це Положення має у повній мірі забезпечувати збереження та ефективне використання майна територіальної громади Сєвєродонецька, а також надходження коштів до місцевого бюджету від списання комунального майна.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради