До уваги водіїв!

14-06-2017

Через ремонт залізничного переїзду буде змінено рух на ділянці вулиць Сметаніна-Богдана Ліщини-Механізаторів м. Сєвєродонецька.

Сєвєродонецька міська рада та ТОВ Об’єднане господарство залізничного транспорту «ОГЗТ» повідомляє, що з 08.00 12.06.2017 р. до 08.00 17.06.2017 р. проводитиметься заміна секції залізобетонної рельсошпальної решітки на залізничному переїзді №4 (який розташований у напрямку на вул. Сметаніна біля управління механізації в районі автомойки). На час капітального ремонту рух автомобільного транспорту буде направлено згідно зі схемою об’їзду. Інформаційні щити зі схемою об’їзду встановлено на перетині вулиць Сметаніна-Богдана Ліщини та біля управління механізації.

Схема обʼїзду розроблена та погоджена з Управлінням патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Слідкуйте за інформаційними дорожніми знаками.

Вибачаємося за тимчасові незручності та розраховуємо на порозуміння.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту

економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради