Ви тут:

Сєвєродонецьк: рятувальники провели рейд по лісам та нагадали громадянам про небезпеку відвідування хвойних лісів у пожежонебезпечний період

13-06-2017
Категорія: 

У літню пору року населення намагається провести  свої вихідні на природі. Основним ритуалом такого відпочинку є розведення вогню. В умовах жаркої погоди  значно збільшується небезпека від пожеж. Невелика іскра, не  погашений сірник, цигарка – можуть призвести до пожежі. 
Тому, щоб не сталося лиха, дуже важливо пояснити кожному, що в спекотний, а тим паче вітряний період  треба суворо дотримуватись вимог пожежної безпеки.
Рятувальники нагадують, що відповідно до розпорядження міського голови №243 від 3 травня 2017 року введено режим пожежної небезпеки в хвойних лісах, які розташовані на території Сєвєродонецької міської ради. У зв’язку з цим заборонено вхід та в’їзд на територію хвойних лісів без спеціального дозволу Сєвєродонецького лісо-мисливського господарства. 
З 3 червня 2017 року інспекторським складом Сєвєродонецькго міського управління ГУ ДСНС Украї­ни у Луганській області разом з Сєвєродонецьким лісо-мисливським господарством  заплановано проведення  рейдів по лісам. В ході проведеної перевірки рятувальники роз’яснили громадянам небезпеку прибування в хвойних лісах в пожежонебезпечний період та нагадали про необхідну поведінку на випадок  лісних пожеж.
Під час проведення роз`яснювальної роботи рятівники роздали серед населення інформаційні пам`ятки, в яких детально викладені правила поводження при пожежі в лісі. 
Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України в Луганській області

Рейтинг: 
Голосов пока нет
396
0