Чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у місті Сєвєродонецьку

28-08-2017

22 серпня 2017 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у місті Сєвєродонецьку. Розпочав його в.о. першого заступника міського голови Сергій Вікторович Зарецький. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, громадських організацій, підприємці міста.

Повторно були розглянуті проекти регуляторних актів «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади міста Сєвєродонецька Луганської області» та «Про затвердження Порядку визначення способу відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, що передані в оренду юридичним та фізичним особам». Зауваження щодо змісту не надходили. Члени координаційної ради одноголосно ухвалили запропоновані документи.

У зв’язку зі змінами у законодавстві в діюче Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування на території міста Сєвєродонецька внесені необхідні зміни, та вирішено це Положення викласти у новій (запропонованій) редакції.

Підсумовуючи результати засідання, Сергій Зарецький зазначив, що робота координаційної ради спрямована на консолідацію зусиль органів виконавчої влади, суб’єктів підприємництва, представників підприємницької громадськості з метою створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та забезпечення сталого економічного розвитку міста.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради