Ви тут:

Лішик О.П.

27-03-2017

ЗВІТ ДЕПУТАТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII CКЛИКАННЯ ЛІШИК ОЛЬГИ ПЕТРІВНИ ЗА 2016 РІК

Обрана від партії: «Блок Петра Порошенка «Солідарність» по виборчому округу № 17

Прийом: проспект Центральний 59, кабінет 1, кожна середа з 9.00 до 12.00

Контакти: 0955990460

E-mail: lishyk [dot] olgaatgmail [dot] com (lishyk.olga@gmail.com)

Територія реалізації депутатських повноважень: м. Сєвєродонецьк

Для міста рік що минув, був роком випробувань і втратою можливостей. Постійна зміна влади і некомпетентні керівники, що не сприяли створенню позитивного іміджу Сєвєродонецька, призвели до не освоєння 160 мільйонів гривень бюджетних коштів. В державний бюджет повернуто більше 30 мільйонів гривень, що призначались для ремонту каналізації і дороги по вул. Сметаніна, ДНЗ № 43 та капітального ремонту 3 заплавних мостів в сторону Лисичанська.

Сьогодні перед керівництвом міста стоять серйозні виклики щодо ситуації на підприємстві ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» та ТЕЦ, де проходить поступове скорочення персоналу і потрібно вирішувати питання щодо працевлаштування людей. Високі тарифи на тепло потребують рішення щодо пошуку альтернативних джерел, встановлення приборів обліку, модернізації підприємств. Ці питання мною піднімаються на сесіях міської ради.

В 2016 році прийняла участь в 17 сесіях. Входжу до постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики. Принципово не брала участь в голосуванні за питання, які подавались з порушенням законодавства, а таких, нажаль, більшість з прийнятих за цей період. На сесіях міської ради постійно звертала увагу на неякісну підготовку документації. Підкреслювала про необхідність виконання законодавства і вчасної публікації проектів рішень на сайті міської ради. Приймала участь в підготовці питань освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та окремих категорій громадян, медицини, програми по адаптації внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, розвитку громадянського суспільства.

За звітній період до мене на прийом звернулось 252 мешканця Сєвєродонецька і прилеглих територій, проведено 6 зустрічей в кварталах. Мною зроблено 10 запитів до установ і підприємств. Основні питання, з якими звертались виборці це: ремонт дахів і під’їздів, освітлення вулиць, оформлення субсидій і пільг, матеріальна допомога, роз’яснення правового характеру, питання охорони здоров’я, надання житла внутрішньо переміщений особам. Всі питання взяті під особистий контроль і більшість з них вирішена. Хочу подякувати керівникам і спеціалістам відділів виконкому, підприємств за швидке реагування на звернення.

В 2016 році за наказами виборців виконані роботи щодо встановлення лавочок (вул. Маяковського,15), ремонту та заміни каналізації (пр. Гвардійський 14, 16-б, 18, пр. Центральний 61,63), обрізка сухостою (вул. Маяковського 17, 17-а, пр.. Гвардійський 16-б, 18-б). В цьому році вже виділені кошти на капітальні ремонти дахів (пр. Гвардійський 8-б, 20-а, 27-б, 55,вул. Маяковського 11-а, 17, вул. Гагаріна 10-а, 54, вул. Енергетиків 28). Піднімаю питання щодо планових ремонтів в під’їздах та заміни поштових ящиків і лавочок. Працюю над впровадженням програми енергозбереження в комунальних закладах.

В своїй діяльності співпрацюю з громадськими активістами та міжнародними партерами для залучення в місто цікавих проектів та можливостей.

Дякую вам, шановні сєвєродончани, за співпрацю. Запрошую всіх до подальшої спільної роботи для розвитку нашого прекрасного міста.