Ви тут:

Лагунов Євген Володимирович

08-10-2018

Звіт депутата Сєвєродонецької міської ради за 2017 рік

Лагунов Євген Володимирович
Депутат міської ради VI-VII скликань.

Обраний від партії: Опозиційний блок по виборчому округу №10.

Прийом: вул. Маяковського, 7В, актовий зал; вул. Молодіжна, 9, 3-й поверх; в будівлі міської ради вівторок, четвер, за попередньою домовленістю.
Контакти: (099) 001-96-29.

Територія реалізації депутатських повноважень: вул. Автомобільна, 15, 17, 19, 21, 23; вул. Богдана Ліщини, 14А-14Д; просп. Гвардійський, 4, 6, 6А, 6Б, 8, 8А, 8Б, 11, 11А, 11Б; вул. Маяковського, 5, 5А, 7, 7А, 7Б, 10, 11, 11А, 11Б, 13, 16, 18, 20А, 24, 26; вул. Молодіжна, 9, 13, 15, 15А, 15Б; вул. Новікова, 1, 1А, 3, 5, 6; просп. Центральний, 64, 66, 70, 74, 74А; смт. Лісна Дача, а також інші райони міста.

У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати інтереси виборців, сприяти у вирішенні їх нагальних проблем, сприяти прийняттю на сесіях міської ради рішень, спрямованих на реалізацію звернень і пропозицій своїх виборців, бути відкритим для спілкування. Одним з головних напрямків своєї депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, так як основним завданням депутата є представлення і захист законних прав та інтересів громадян. Свою депутатську діяльність у звітний період почав з того, що, проаналізувавши всі передвиборні накази виборців, продовж 2017 року подавав до міської ради перелік ремонтних робіт, в який входили: капітальний та поточний ремонт покрівлі, встановлення лавочок біля під’їздів, капітальний ремонт внутрішніх електричних мереж, тощо. 

Регулярно проводжу прийом мешканців округу та міста, на зустрічах вони озвучують мені проблемні питання, які треба вирішувати, в основному вони стосуються ремонту покрівель та під'їздів, благоустрою прибудинкової території, своєчасної подачі тепла в квартири. Жодне звернення  не залишилося без уваги, по всіх складені депутатські запити і направлені до Сєвєродонецької міської ради та у відповідні інстанції.

Перебуваю в постійній депутатській комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізкультури, спорту та молодіжної політики. Беру активну участь в засіданнях комісій, озвучую актуальні проблемні питання, які потребують вирішення і втручання громадськості та місцевої влади. Також перебуваю в інших комісіях, зокрема, в комісії з благоустрою, в комісії з приватизації житла.

За звітний період моєї депутатської роботи на окрузі, на прохання мешканців Сєвєродонецька були виконані наступні роботи:
•    Виконано капітальний ремонт покрівлі у домах за адресою: вул. Автомобільна 15, пр-т. Гвардійський 8-Б, вул. Маяковського 11-А.
•    Виконано поточний ремонт покрівлі у домах за адресою: вул. Маяковського 13, пр-т Гвардійський 6-А.
•    Виконано капітальний ремонт внутрішніх електричних мереж у домах за адресою: пр-т Гвардійський, 8 та вул. Маяковського, 7.
•    Встановлено лавочка біля 6-го під’їзду дома №7-А по вул. Маяковського.
•    Відремонтовано 4 лавочки біля 3-го,4-го та 5-го під’їздів дома № 5 по вул. Маяковського.
•    Відремонтована лавочка біля 8-го під’їзду дома №7 по вул. Маяковського.
Разом зі своїми виборцями у квітні 2017 року, провели суботник. У дворі будинку №7 по вул. Маяковського пофарбували лавочки і прибрали сміття біля під'їздів. В кварталі біля будинків № 15 по вул. Маяковського фарбували гойдалки, білили дерева, вкопували колеса в якості огорож. Привели в порядок територію біля будинків № 21,23 по вул. Маяковського, та біля будинків № 9, 15, 15-Б по вул. Молодіжна. 

Ще кілька багаторічних проблем було вирішено. Зокрема – жителі будинків № 8, 6, 6-а по проспекту Гвардійському постійно скаржилися на два кіоски, біля яких  регулярно збирались чоловічі компанії. Мешканці будинку № 6 говорили, що регулярно бачили, як чоловіки там купували самогон і випивали там. Поруч знаходиться великий дитячий майданчик, на якій гуляють мами з маленькими дітьми. Неодноразово озвучував дане питання членам комісії по  благоустрою та врегулюванню питань стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька. Завдяки постійному контролю цієї проблеми з мого боку, питання про потенційну загрозу і незаконну торгівлю, яка представляє собою величезну небезпеку для жителів, включили до порядку денного засідання комісії. І згодом ці два кіоски демонтували.
 
Підтримую соціальний проект «Давай, грай!» Футбольного клубу «Шахтар». У вересні 2017 року у Сєвєродонецьку пройшов турнір серед дітей, які люблять футбол і хочуть грати. Приймав активну участь в організації змагань. А 26 грудня 2017 року напередодні новорічних свят разом з депутатом Сєвєродонецької міської ради Ігорем Бутковим ми привітали наймолодших учасників проекту «Давай, грай» з Новорічними святами, організували свято для діточок та подарували солодкі подарунки. 

У травні 2017 року жителі будинків 5, 7, 7-А, та 7-Б відмічали 50-річний ювілей своїх будинків. Приймав активну участь в підготовці та проведенні свята.  На честь ювілею провели урочисті заходи, нагородили активних мешканців будинку.

У листопаді 2017 року спільно з депутатом Сєвєродонецької міської ради Ігорем Бутковим привезли необхідний інвентар в гуртожиток Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею. Комендант гуртожитку  Віра Соболь звернулася до мене з проханням допомогти придбати деякий інвентар, який необхідний дітям. Оскільки у гуртожитку проживає 86 дітей, 36 з яких - діти-сироти, а решта - студенти з малозабезпечених сімей, я, в свою чергу, ознайомив з наявними проблемами депутата міської ради Ігоря Буткова. Разом ми привезли до гуртожитку 2 електричні пічки, відра, швабри, віники, пральний порошок, лампочки, мило, гумові килими. Також у грудні ми завезли піддони для душових кімнат та солодкі новорічні подарунки дітям.