Ви тут:

Кочина Ю.С.

11-07-2017

КОЧИНА 
Юлія Сергіївна
Обрана від партії:
 «Наш край».
Прийом: в будівлі міської ради, за попереднім записом.
Контакти: (097) 088-19-41. 
Територія реалізації депутатських повноважень: 
м. Сє­вєродонецьк, вул. Га­гаріна, 41, 42, 43А, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59; вул. Донецька, 38; вул. Менделєєва, 43-45, 47, 56-60; вул. Федоренка, 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 24, 26; просп. Центральний, 39, 41, 43.  
Моя діяльність, як депутата Сєвєродонецької міської ради VII cкликання, спрямована на захист інтересів населення нашого міста, виконання його доручень у межах депутатських повноважень.
Працюю в постійній комісії Сєвєродонецької міської ради по забезпеченню законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян, в якій опрацьовуються проекти рішень та надаються правові пропозиції до їх прийняття. 
Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень і скарг громадян, вивчення причин, які призводять до скарг, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
За рік до мене, як депутата міської ради, звернулося більше 60 сєвєродон­чан. Виявлені проблеми вирішувалися у формі депутатських звернень, виносилися на розгляд засідань профільних депутатських комісій або безпосередньо сесій міської ради. Також проводила регулярні зустрічі з виборцями. Всього таких зустрічей було проведено 23.
З моменту набуття депутатських пов­новажень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків. За звітний період брала участь у всіх пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій міської ради. Постійно працюю із зверненнями виборців. В основному людей хвилюють соціально-побутові питання, а саме: відновлення вуличного освітлення, якість та ремонт доріг, комунальні послуги, ремонт дахів і під’їздів, матеріальна допомога, роз’яснення правового характеру, оформлення субсидій і пільг, питання охорони здоров’я.
Незважаючи на незначний досвід депутатської діяльності, я докладаю максимум зусиль, щоб вирішити ці та інші питання, з якими звертаються до мене виборці. 
Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує вимогливо ставитися до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегували право управління. Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем у нашому місті і сподіваюся на подальшу співпрацю з громадою.