Ви тут:

Грачова Т.В.

11-07-2017

Грачова Тетяна Вікторівна 
Обрана від політичної партії
«Наш край» по виборчому округу №10. 
Прийом: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби народів, 32А, третій поверх (приміщення відділу культури), вівторок, четвер за попередньою домовленістю. 
Контакти: (066) 087-71-77.
Територія реалізації депутатських повноважень: округи №10 та №9: вул. Автомобільна, 15, 17, 19, 21, 23; вул. Богдана Ліщини, 14А-14Д; просп. Гвардійський, 4, 6, 6А, 6Б, 8, 8А, 8Б, 11, 11А, 11Б; вул. Маяковського, 5, 5А, 7, 7А, 7Б, 10, 11, 11А, 11Б, 13, 16, 18, 20А, 24, 26; вул. Молодіжна, 9, 13, 15, 15А, 15Б; вул. Новікова, 1, 1А, 3, 5, 6; просп. Центральний, 64, 66, 70, 74, 74А; селище Лісна Дача, а також інші райони міста.  
Є секретарем постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони нав­колишнього середовища та розвитку селищ. Засідання проходять кожну середу, в них дуже часто беруть участь мешканці міста. На сьогодні відбулося 49 засідань, де було підготовлено більше 300 дуже важливих проектів рішень до розгляду на сесіях міської ради. Проекти рішень комісії і протоколи постійно розміщуються на сайті міської ради. 
Без поважних причин не пропустила ні однієї сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання, ні одного засідання депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ.
У своїй депутатській роботі я прагну гідно представляти і відстоювати інтереси своїх виборців, сприяти вирішенню їх насущних проблем, приймати на сесіях міської ради рішення, спрямовані на реалізацію звернень і пропозицій своїх виборців, які поліпшать життя Сєвєродонецької громади, завжди відкрита для спілкування. 
За звітний період до мене на прийом звернулося більше 150 мешканців міста Сєвєродонецька та прилеглих селищ, проведено десятки зустрічей в округах.
Мною зроблено більше 10 запитів до Сєвєродонецької міської ради, установ і підприємств. 
Основні питання, з якими зверталися виборці: ремонт дахів і під’їздів та проблеми у сфері житлово-комунального господарства, монтаж зовнішнього освітлення, ремонт доріг у середині кварталу, встановлення дитячих майданчиків, оформлення субсидій і пільг. Всі питання взяті під особистий контроль і частина з них вирішена.
За звітний період моєї депутатської роботи на окрузі було: 
– зроблено ремонт внутрішньоквартальних доріг (під особистим контролем);
– виконано капітальний ремонт даху по вул. Маяковського, 11;
– виконано капітальний ремонт даху по вул. Новікова, 5 (під особистим конт­ролем);
– виконано капітальний ремонт даху по вул. Новікова, 3;
– зроблено монтаж зовнішнього освітлення по вул. Молодіжній, від вул. Маяковського, 26 до хіміко-механічного технікуму і від технікуму до магазину «Фієста-2»;
– відкрито дитячий майданчик по вул. Маяковського, 26 (з проведенням свята для дітлахів);
– встановлено теплолічильники у будинках по вул. Маяковського, 5, 7, 7А, 7Б, 26, вул. Автомобільній, 15, 7;
– розпочався ремонт електричної мережі у будинку по вул. Маяковського, 5; 
– спільними зусиллями з іншими депутатами організовані і проведені святкові заходи на Різдво (Різдвяні колядки) і на свято Масляної для жителів округів (дитячий майданчик біля будинків по вул. Новікова, 1 та 1А, вул. Молодіжній, 15 та 15А), підготовлені і вручені призи за активну участь у заходах мешканцям, які відвідали свято, пригостили більше 300 жителів смачною кашею.
Як член депутатської групи «Сєвєродонецьк Європейський», у міській раді я спрямовувала свої зусилля до консолідації з представниками інших політичних сил, завдяки чому наша депутатська група стала об’єднувальним центром у раді.
Зараз у Сєвєродонецьку відбувається багато позитивних змін – закуповуються медичне устаткування, музичні інструменти і технічне обладнання для шкіл, робляться ремонти в лікарнях, школах і дитячих садках, розвивається мережа вуличного освітлення, активна робота проводиться в селищах (відкрито дитячий садочок у селищі Борівське). На цьому наші добрі справи не завершаються, і в наступному році будемо продовжувати працювати на благо громади нашого міста. У планах – відновлення роботи Льодового Палацу спорту за призначенням, фонтану біля Сєвєродонецького міського Палацу культури, упорядковування озер та пляжів. 
За цей рік я стала досвідченішою в депутатській діяльності, а надалі планую ще більше набувати досвіду, продовжувати активно працювати для своїх виборців. Хочу запевнити, що мені не байдужі проблеми мешканців мого міста. Основним завданням у здійсненні своєї депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.