Ви тут:

Чмирьова Г.І.

11-05-2017

Чмирьова Ганна Іванівна

Обрана від партії: Опозиційний блок.

Територія реалізації депутатських повноважень: виборчий округ №24: вул. Гагаріна, 92, 94, 99,101-а, шосе Будівельників, 7, 11, 13, 17.

Прийом: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 97, Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей, п’ятниця, 13.00 – 15.00 та у зручний для виборців час.

Брала участь у роботі всіх сесій міської ради, крім однієї, а також в обговоренні питання щодо матеріального заохочення працівників освіти і встановлення їм межі надбавки за престижність праці.

Своїм головним обов’язком вважаю відстоювання інтересів виборців, прагну допомагати у розв’язанні їх проблем, отже жодного звернення виборців не залишаю без відповіді, у випадках, коли можу допомогти, завжди це роблю. На території виборчого округу №24 знаходяться навчальні заклади: СЗШ №4, 16 та Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей, тож прагну відстоювати інтереси цих навчальних закладів. Депутати підтримали мою ініціативу стосовно нагородження учнів, переможців та призерів обласних олімпіад з різних предметів.

За минулий рік надійшло вісім скарг. Усі вони пов’язані з розв’язанням питань щодо благоустрою під’їздів, ремонту дахів, установки теплолічильників. Частково недоліки усунено.

Постійно проводжу зустрічі з мешканцями будинків, що розташовані на території мого виборчого округу, з метою з’ясування актуальних проблем.

Працювала в постійній депутатській комісії з питань планування бюджету та фінансів, брала участь у всіх засіданнях, готувала до розгляду на засіданнях комісії питання, пов’язані з освітою.

Продовжую відстоювання інтересів учбових закладів міста та педагогічних працівників. Аналіз звернень виборців показав, що необхідно більше уваги приділяти благоустрою прибудинкових територій, освітленню під’їздів та вулиць, що не є центральними. Ці питання також є пріоритетними в моїй депутатській діяльності.