Ви тут:

Бутков Ігор Миколайович

31-08-2018

Бутков Ігор Миколайович

Обран від партії: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Територія реалізації депутатських повноважень: місто Сєвєродонецьк.

Депутатом міської ради мене обрано вдруге, тому я маю  досвід депутатської роботи. Для мене дуже важливо брати участь у житті городян і надавати їм посильну допомогу.

Входжу до фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Депутатами міста був обраний секретарем міської ради і на цій посаді пропрацював весь звітний період.

Член постійної депутатської комісії  з питань планування бюджету та фінансів.

Прийом жителів округу ведеться за адресою:    у будівлі міської ради (бул.Дружби народів, 32) та пр. Центральний, 25 за попереднім записом.

Контакты: (066) 956-61-56 (з 8.00 до 18.00)
E-mail: oppobloksvatukr [dot] net   

Одним з головних напрямків своєї депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, так як основним завданням депутата є представлення і захист законних прав та інтересів громадян. У звітному періоді зустрічі проходили у форматі особистих прийомів громадян та було проведено більше 30 зустрічій на виборчих округах міста.

Свою депутатську діяльність у звітний період почав з того, що, проаналізувавши всі передвиборні накази виборців, у січні 2016 року подав до міської ради перелік ремонтних робіт, в який входили:  ремонт внутрішньоквартальних доріг, облаштування вуличного освітлення, поточний ремонт покрівлі, цоколя, під'їздів, встановлення дитячих майданчиків, пандусів.

За звітний період до мене надійшло більше 70 звернень та скарг від жителів міста, в тому числі і колективних. В основному вони стосуються ремонту покрівель та під'їздів, благоустрою прибудинкової території, опалення будинків, надання матеріальної допомоги.

Жодне звернення  не залишилося без уваги, по всіх складені депутатські запити і направлені у відповідні інстанції.

2016-2017 роки для міської ради були непростими, але депутатський корпус зробив багато для поліпшення соціально-економічного становища в Сєвєродонецьку, а саме: створені ОСББ, розроблена система організації капітальних та поточних ремонтів житлового фонду. Вперше за багато років зайнялися системою охорони здоров'я міста, відремонтовані цілі відділення, поліклініка, санпропускники, закуплено нове обладнання. Ухвалили важливі рішення, спрямовані на оновлення сфери дошкільної освіти Сєвєродонецька. Було закуплено 207 комп'ютерів для переобладнання 23-х класів у 21 міській школі. Для потреб Територіального центру соціального обслуговування населення закупили реабілітаційне, медичне, фізіотерапевтичне обладнання.

Ще кілька багаторічних проблем було вирішено: в Борівському з'явилася нова якісна дорога, був введений в експлуатацію водовід, який забезпечив питною водою населені пункти Павлоград і Синецький, з'явилося вуличне освітлення в сел. Синецький.

Спільно з депутатами фракції ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК на 11 сесії Сєвєродонецької міськради 28 квітня 2016р. я підтримав звернення до президента, голови Верховної Ради та Кабінету Міністрів про проведення виборів Луганської обласної ради, бо вважаю,  що вибори до Луганської обласної ради стануть суттєвим кроком на шляху нормалізації ситуації в регіоні, вирішення реальних проблем громад Луганщини та встановлення миру. Також мною відстоювалася позиція проти перейменування нашого міста.

З 11 по 15 вересня 2017р. за моєю ініціативою та ініціативою депутатів Опозиційного блоку проходив збір підписів за дозвіл на встановлення індивідуального автономного опалення та розробку проектів будівництва автономних котелень у нашому місті.

На розгляд депутатів мною було внесено проект рішення про введення мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення до 1 січня 2017 року, за який депутати Сєверодонецької міськради проголосували.

Звертався з депутатськими запитами на тему дотримання законності і захисту прав громадян у правоохоронні та контролюючі органи.

Крім активної участі у роботі депутатських комісій і підготовки питань, які виносяться на розгляд сесій, я проводжу роботу, спрямовану на допомогу городянам у їх повсякденному житті.

 Величезна кількість звернень жителів міста стосувалися поїздок дачників у весняно-осінній період до своїх дачних ділянок. Тому я зі свого боку проявив ініціативу і дав слово, що перевезення будуть забезпечені і ця проблема буде вирішена. За мої власні кошти у весняно-осінній періоди 2016-2017рр  було відновлено рух соціального автобусу в селища Щедрищеве, Воронове, Олександрівка і на дачі біля оз. Клешня.

Не без моєї участі пройшло ще одна масова і важлива подія. День міста Сєвєродонецька у 2016р. відзначили і корінні сєвєродончани, і приїжджі гості. Для того, щоб свято стало яскравим і незабутнім для всіх, було вирішено запросити відому рок-групу «Воплі Відоплясова» Олега Скрипку. На гонорар артистам не було витрачено жодної бюджетної копійки, я оплатив їх виступ з власних коштів.

Також вже понад 7 років я надаю спонсорську допомогу сєвєродонецької команді з настільного тенісу. Крім ремонтних робіт в залі для тренувань, систематично надаю матеріальну допомогу для участі спортсменів у виїзних змаганнях рейтингових турнірів з настільного тенісу. Таким чином, у спортсменів з'являється можливість брати участь у всеукраїнських виїзних чемпіонатах і турнірах, і прославляти наше місто за межами Луганської області.

Намагаюся допомогти розвитку спорту для школярів, підтримуючи проект «Давай, грай!» ФК "Шахтар" у нашому місті, надаючи фінансову допомогу на придбання заохочувальних призів учасникам турнірів.

Я не перший рік надаю допомогу гуртожитку будівельного ліцею. У минулому році за власні кошти  купував електропечі, госптовари,  необхідні в кімнатах, а також засоби побутової хімії.

До мене звертаються мешканці міста, в основному похилого віку, з проханням допомогти в лікуванні або придбанні ліків. Трьом з них, гостро потребуючим оперативне  втручання, я надав фінансову допомогу, сплативши основну частину витрат по операціям. Також, працюючи секретарем ради, свою заробітну плату я перераховував у Благодійну організацію «Муніципальна лікарняна каса», таким чином допомагаючи малозабезпеченим жителям міста в лікуванні.

Постійно підтримую зв'язок з Сєвєродонецької організацією ветеранів, надаючи її членам посильну допомогу - оформлення підписки на газети, продуктові пакети до свят та інших заходів, організація святкових обідів ветеранів та  фінансова допомога. Вважаю, що поки живий хоч один ветеран, хоча б один чоловік, який застав ту страшну війну, ми зобов'язані відзначати День Перемоги на належному рівні.

Як співзасновник Місцевого Благодійного фонду "Григорія Сковороди" сприяння розвитку освіти та підтримки молоді" я є спонсором математичного конкурсу, що проводиться щорічно в Сєвєродонецькому ліцеї.  2-3 грудня 2016р. в Сєвєродонецькому міському Палаці культури пройшов фестиваль вокально-хореографічного мистецтва «Крила надії», спонсором якого також виступав Фонд "Григорія Сковороди".

За моєю ініціативою було створено громадську організацію Центр цивільного розвитку "Сєвєродончани", в якій саме сєвєродончани будуть брати участь в обговоренні проблем, і будувати перспективні плани розвитку міста. Народ є єдиним носієм влади, і має право висловити свою думку. А далі – справа за малим. Тільки спільними зусиллями городян та представників місцевої влади цілі будуть досягнуті, а поставлені завдання – виконані.