Шановні керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти (магазини, ресторани, перукарні, автостоянки і т. і.)!

09-02-2018

Зима ще продовжується, тому нагадуємо про необхідність організації належного утримання прилеглих територій згідно вимог «Правил благоустрою територій м. Сєвєродонецька», а саме не забувати, що взимку тротуари вздовж Вашого об’єкту, повинні бути очищені віл льоду (снігу) та посипані протиожеледними матеріалами.

Невиконання або неналежне виконання даних робіт є порушенням «Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міськради