Спеціалізована середня школа І-ІІІ ступенів №17

Контактні телефони: директор – (06452) +-28490; загальний – (06452) 28491

E-mail: sevschool17atukr [dot] net

Адреса сайту:  ]]>http://school17.com.ua]]>

Директор школи – Гладка Марина Іванівна, учитель української філології, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Заступник директора з НВР: Агафонова Ольга В’ячеславівна, учитель історії, спеціаліст І категорії

Заступник директора з НВР: Тремполець Яна Миколаївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Заступник директора з НМР: Мішурова  Алла Олександрівна, учитель французької та німецької мов, спеціаліст вищої категорії, «учитель - методист»

Заступник директора з ВР: Смоколіна Лариса Станіславівна, учитель фізики, спеціаліст І категорії,

Заступник директора з г/ч: Щєглякова Тетяна Семенівна

Соціальний педагог: Лисенко Лідія Григорівна, учитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;

Психолог: Бєлічкіна Ольга Олексіївна, спеціаліст І категорії

Середня школа №17 міста Сєвєродонецька Луганської області відкрила свої двері в 1975 році в мікрорайоні новобудови. Вона стала тут єдиним осередком навчання, виховання і розвитку  здібної учнівської молоді, сотень дітей, батьки яких працювали на спорудженні житла, у хімічному виробництві, проводили наукові дослідження  в багаточисленних НДІ міста. Школа була добре спланована, з часом вона стане осередком відпочинку не тільки для дітей, але й для дорослих. Територія шкільного подвір’я — це своєрідний парк відпочинку з її затишними куточками, затіненими алеями, зеленими газонами, різнобарвними квітниками.

15 серпня 1976 року восьмирічна школа №17 рішенням облвиконкому реорганізована в середню. З 1988 року в школі відкрилися перші україномовні класи. А з 2003 року навчальний заклад набув статусу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов.

За 42 роки існування в школі здобуло загальну середню освіту 2353 учні. Нагороджено Золотою медаллю – 46  учнів, Срібною – 38 учнів.

З 1975 по 1993 роки школа працювала під керівництвом Дзяка Володимира Костянтиновича, з 1993 по 2005 роки — Жука Олександра Максимовича, а з 2005 року школу очолює Гладка Марина Іванівна.

Структура навчального закладу:

школа І ступеня – початкові класи. Кількість учнів – 273

школа ІІ ступеня – 5-9 класи. Кількість учнів – 274

школа ІІІ ступеня - 10-11 класи. Кількість учнів - 84

Загальна кількість учнів:  631 (24 класи).

Мова навчання – українська.

Кількісний та якісний склад педагогічного колективу:

Педагогічне звання, кваліфікація

Кількість

Вища категорія

«Вчитель-методист»

«Старший учитель»

І категорія

ІІ категорія

Спеціаліст

Усього

Методична тема, над якою працює педколектив школи:

«Створення організаційно – педагогічних умов для роботи з обдарованими учнями в контексті спеціалізації школи».

Діючі групи подовженого дня – 4 групи, в яких навчаються 120 учнів 1-4 класів.

На базі школи працюють секція «Рукопашний бій» під керівництвом С.О.Бондаря, гурток бального танцю «Престиж» під керівництвом Д.В.Панасенка, гурток «Шахи» під керівництвом С.М.Сєрякова.

Відповідно до рейтингу спеціалізованих шкіл Луганської області за кількістю переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів ССШ № 17 посідає 5 місце.

Кількість переможців та призерів:

Всеукраїнські предметні олімпіади :

ІІ (міський етап) – 187; ІІІ (обласний етап) – 43

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика:

ІІ (міський етап) – 30; ІІІ (обласний етап) – 3

Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка:

ІІ (міський етап) – 18; ІІІ (обласний етап) – 3.

Учні школи постійно беруть участь у Всеукраїнських конкурсах «Колосок», «Гринвіч», «Орлятко», «Галлус», «Геліантус», Міжнародних конкурсах «Соняшник», «Кенгуру», «Левеня» та ін.

4 учнів навчалися  в американських  школах протягом одного навчального року за Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX).

З 2006 року на базі школи працює семінар – тренінг «Сєвєродонецький табір лідерів», заснований волонтером Корпусу Миру США Еріком Хонцем. Мета проведення: удосконалення знань англійської, французької, німецької мов учнів 5-7 класів шкіл міста в контексті європейської інтеграції України; розвиток творчих здібностей дітей; розвиток лідерських якостей учнів, уміння діяти в незнайомому колективі. Кожного року учасниками семінару-тренінгу стають більше 100 учнів шкіл міста.

Педколектив школи нагороджений Дипломами Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади» в 2010 та 2015 рр. за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти; Дипломом ІІ виставки «Інноватика в освіті України» в 2010 р. за активну участь в освітній інноваційній діяльності; Дипломом VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016», у номінації «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»; Дипломом VIIІ Міжнародної виставки «Інноватика в освіті України» 2016.

Правила використання матеріалів сайту