Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс „Спеціалізована школа - колеґіум Національного університету „Києво-Могилянська академія”

19-12-2017

Юридична адреса закладу: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 37

Контактні телефони: (06452) 4-04-75, (06452) 4-34-20

Електронна пошта: sev_collegeati [dot] ua

Адреса сайту: ]]>http://www.severodonetsk-nvk.lg.sch.in.ua/tab/hot/]]>

Інформація про адміністрацію

Свергунова Людмила Володимирівна, директор

Бринза Ольга Олексіївна, заступник директора з НВР

Солодка Наталія Олександрівна, заступник директора з НВР

Пасинкова Ольга Юріївна, заступник директора з НВР

Желобицька Лариса Валеріївна, заступник директора з НВР

Сербіна Тетяна Іванівна, заступник директора з ГЧ

Інформація про соціального педагога, психолога

Бондаренко Олександра Михайлівна, соціальний педагог

Кравченко Олена Сергіївна, практичний психолог

Колегіум працює в типовому приміщенні - основний п'ятиповерховий корпус і дві триповерхові прибудови. Має 46 навчальних кабінетів: 13 кабінетів початкових класів, 2 спортивні зали, актову залу, кабінет фізики, кабінет хімії, 3 кабінети інформатики, 1 - біології, кабінет історії, 4 - української філології, 1 - російської філології, 2 кабінети математики, 6 кабінетів іноземної мови, 2 навчальні майстерні (слюсарна і столярна), кабінет обслуговуючої праці, методичний кабінет; бібліотеку з фондом - 27 794 прим. книг, читальна зала, спортивний майданчик, їдальню на 120 місць і медпункт.

У навчальному закладі працює 58 педагогічних працівників. З них мають вищу кваліфікаційну категорію 33 учителі, І категорію - 6 учителів, ІІ категорію – 9 учителів, спеціаліст – 15 педагогічних працівників. Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 9 учителів, педагогічне звання «Старший учитель»- 19 учителів.

Науково-методична проблема педагогічного колек­тиву: «Створення умов для професійного розвитку педагогічних працівників з питань проблеми «Формування громадянських якостей особистості колегіанта як громадянина України та громадянина глобалізованого світу в системі міжнародної діяльності НВК».

Організація профільного, допрофільного навчально-виховного процесу в колегіумі здійснюється на основі робочих навчальних планів з конкретизацією варіативної складової  і врахуванням профілів навчання: філологічного, фізико – математичного, суспільно – гуманітарного,  інформаційно-технологічного.

У закладі здійснюється поглиблена підготовка за суспільно-гуманітарним, фізико-математичним напрямками.

У 2017-2018 навчальному році колегіум має одинадцять паралелей, 2  класи, п’ять  груп подовженого дня, які відвідують 150 учнів НВК.

Як Асоційована Школа ЮНЕСКО колегіум є постійним учасником конференцій. ХІІІ Всеукраїнська конференція була на тему: “Хімія – наше сьогодення, наше майбутнє!” Метою конференції було залучення учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україну до конструктивної дискусії щодо ролі хімії в розв’язанні глобальних проблем людства з урахуванням досвіду ЮНЕСКО, а також передової міжнародної та вітчизняної практики з використанням активних навчальних технологій. Делегація НВК стала переможницею та кожен учасник команди отримав почесне звання «Магістр гри  ЮНЕСКО».

З 16 по 18 березня 2017 року у м. Київ проходила міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» Колектив нашого закладу здобув  срібну медаль у номінації «Інноваційні  підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»

З 2015р. у рамках всеукраїнського проекту НВК співпрацює з Німецьким культурним центром, інститутом Гете. Мета: встановлення міжкультурних зв’язків, проведення онлайн курсів.

Щорічно НВК бере  участь у міжнародній програмі обміну лідерів FLEX, за підтримки бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США та організації Американської ради з міжнародної освіти, мета проекту -  навчання українських учнів у США. У 2017-2018 н.р. навчатися в США будуть три учні: Малишенко Ксенія (10-А), Базілєвський Вадим (10-А), Чалий Артур(9-Б).

У XIV Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Стала енергетика для всіх – крок до спільного, більш безпечного майбутнього!» (вересень 2012 р., м. Севастополь) колегіанти перемогли в номінації «Квест».

Колегіум – постійний учасник, дипломант і переможець щорічної Суспільної акції школярів України в проекті «Громадянин» (Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», м. Львів) з тем: «Рятуймо малі річки та озера нашого краю», «Міграції в історії України», «Голодомор 1932-1933 рр.», «Шкільний майданчик», «Слідами історії», «Історія рідної школи».

НВК – активний учасник проектів екологічного спрямування – участь і перемога у Національному етапі конкурсу екологічних проектів INESPO в рамках програми GLOBE («Глобальне вивчення і спостереження з метою поліпшення довкілля»).