Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

21-12-2017

Юридична адреса закладу: вул. Маяковського, 9, м. Сєвєродонецьк Луганська обл., 93400

Контактні телефони:

(06452)42458 – директор, секретар,

(06452)42407 – заступники директора.

Електронна пошта: shkola6 [dot] severatukr [dot] net

Адреса сайту: ]]>school.at.ua]]>

Директор школи: Волченко Лариса Петрівна.

Заступники директора з навчально-виховної роботи:

Демент’єва Наталія Миколаївна, Демчук Світлана Вікторівна.

Педагог соціальний і практичний психолог: Молчанова Олена Миколаївна.

1 вересня 1970 року школа гостинно відчинила двері своїм першим учням як восьмирічна. За планом мала прийняти 960 нових учнів, але поріг школи переступило 1200 мешканців новобудови. Перші успіхи, вихід на перші позиції були визначені фактом призначення директором школи Івана Івановича Антипова, людини, кредом якого була діяльність, ініціатива, переживання за улюблену справу. Шли роки, школа набирала ритму бурхливого життя, а колектив учителів уже тоді згуртувався й об’єднався навколо спільних інтересів. Справу Антипова І. І. було продовжено. Протягом 47 років школу № 6 очолювало 8 незабутніх керівників, талановитих педагогів. Ми також пишаємось Карповим Станіславом Семеновичем, Валуйською Наталією Володимирівною, Івановим Геннадієм Пахомовичем, Черновим Вячеславом Герасимовичем, Бєловим Володимиром Олексійовичем, Петровою Євдокією Миколаївною. Їх справу було продовжено та примножено Волченко Ларисою Петрівною, яка сьогодні очолює колектив СЗШ № 6.

Сьогодні для реалізації  індивідуальних можливостей дитини в закладі:

• діє система учнівського самоврядування у вигляді Парламентської республіки «Нова формація»;
  • працює Зала бойової слави;
  • існує Зала етнографії України;
  • 2 комп’ютерних кабінети в мережі Інтернет.

У школі постійно ведеться робота щодо залучення обдарованої молоді до участі в інтелектуальних конкурсах, змаганнях. У 2017-2018 н.р. педагогічний колектив має досягнення:

• Кривенко Тимофій (11 клас), Кривякіна Аліна (11 клас), Варакута Микита (11 клас), Васильєва Тетяна (випускниця 9 класу), Кольченко Аміна (10 клас), Шемякіна Карина (10 клас), Біловол Ірина (9-Б клас), Виборнов Арсеній (6-Б клас) стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів.
  • Кривенко Тимофій, учень 11 класу, Кривякіна Аліна, учениця 11 класу, стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, географії, російської філології.
  • Матрьонін Андрій став учасником ХУІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, яка проводилась у МАУП у м. Сєвєродонецьку та ІІІ Всеукраїнської науково-технічної конференції «Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонів, яка проводилась у м. Рубіжне на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
  • У міських малих олімпіадах «Стежини до успіху» з математики ІІ місце посіла Римар Єва, учениця 4-Б класу.

Учні нашої школи брали участь у 50 конкурсах міського, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Усього маємо 33 переможці та призери предметних та творчих конкурсів різних рівнів..

У 2016-2017 н.р. було представлено методичні матеріали на УІІІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2016». У номінації «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика» було отримано Срібну медаль. На VIIІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» заклад отримав Золоту медаль у номінації «Створення інклюзивного безпечного середовища – пріоритет нової української школи».

Сьогодні в закладі 20 класів, у них навчається 496 учні, середня наповнюваність класів – 24 учні. Педагогічний колектив – це високопрофесійна спільнота однодумців. Із 40 вчителів школи 40% - це вчителі першої та вищої категорії. За роки існування в школі здобуло загальну середню освіту понад 2580 учнів, нагороджено Золотою та Срібною медалями – 60 випускників.

Методична проблема, над якою працює заклад: «Формування ключових компетентностей учня та виховання соціально активної особистості шляхом використання проектних технологій як інноваційних засобів успішної самореалізації людини, що сприяє творчому співробітництву педагогічного колективу, учнів, батьків і громадськості в умовах розбудови нової української школи».

У 2017-2018 н.р. 10, 11 класи навчаються за гуманітарним напрямом з історичного профілю.

У школі 2 групи подовженого дня для учнів 1-4 класів.

Досягнення, якими пишається колектив навчального закладу

Травень 2017 року

Рейтинг учителів навчальних закладів Луганської області за кількістю підготовлених переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за  2015-2017 роки (Кваша О. І. (географія) – ІІІ місце, Синча Н.Б. (російська мова) – ІІ місце, Капацій В.В. (історія) – ІІІ місце)

Травень 2017 року

Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області

за кількістю переможців обласних турів Всеукраїнських конкурсів педагогічної майстерності за 2015-2017 роки (колектив школи, ІІ місце)

Травень 2017 року

Отримання сертифікату OFFICIALLY AMAZING активного учасника встановлення рекорду Гіннеса (за результатами Всеукраїнського конкурсу «Прапор України»), (Книга рекордів Гіннеса України)

Березень-квітень 2017 року

Конкурс малих грантів для молоді «Час гарних ідей» у межах реалізації проекту «АртПростір «Happy Hub» за підтримки ЮНІСЕФ ті фінансової підтримки Німеччини (Перемога, отримання гранту на суму 9500 грн.)

Київ, 16 березня 2017 року

VIIІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» (Золота медаль у номінації «Створення інклюзивного безпечного середовища – пріоритет нової української школи»)

Лютий-березень 2017 року

Всеукраїнський конкурс веб-сайтів навчальних закладів (двадцятка найкращих веб-сайтів України)