Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

Адреса сайту: ]]>sevaleoschool18.ucoz.ru]]>

Адміністрація школи

Директор

Фоменко Наталія Андріївна, Відмінник освіти України, учитель російської мови та літератури, вища категорія, учитель-методист.

Заступник директора з НВР – Третьякова Валентина Іванівна, учитель біології, вища категорія, учитель - методист.

Заступник директора з НВР – Гриньова Лариса Геннадіївна, учитель російської мови та літератури, вища категорія, учитель - методист.

Соціальний педагог,  психолог,  педагог соціальний – Кожушко Юлія Юріївна.

Психолог – Сірік Дмитро Петрович.

З історії навчального закладу

Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 розпочала історію свого існування з 1989 року. Проектна потужність закладу розрахована на 1300 учнів. За роки свого існування школа випустила 1403 учнів 11-х класів, 82 «золотих медалістів», 39 – «срібних».

Структура навчального закладу, мова навчання, кількість учнів, кількісний та якісний склад педагогічного колективу

І ступінь – 1-4 класи

ІІ ступінь – 5-9 класи

ІІІ ступінь – 10-11 класи

Мова навчання – російська

Кількість учнів  - 724

Кількісний склад педагогів – 49

Якісний склад :

Вища категорія –20    Перша –10    Друга – 7

Спеціаліст – 12

Учитель-методист - 10

Старший учитель – 10

Звання «Відмінник освіти України» - 3

Методична проблема, над якою працює заклад

«Інноваційні підходи до формування життєвих компетентностей учнів, необхідних для успішної  самореалізації в суспільстві».

Напрями профілізації, профілі навчання

Природничо-математичний  напрям, математичний профіль

Діючі групи подовженого дня, гуртки, секції тощо

У закладі працюють 2 групи подовженого дня;

гурток «Здоров'ятко» для учнів початкових класів;

секції: ГУН-ФУ, спортивного орієнтування; атлетичний клуб «Бройлер» для старшокласників.

Пріоритетні, результативні напрями роботи, досягнення, якими пишається колектив навчального закладу

З 2007 року середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 є навчальним закладом-партнером обласного департаменту освіти і науки та Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти із  впровадження інноваційних технологій у навчання та виховання.

За останні роки 86 учнів стали переможцями міських олімпіад, 58 – IІІ – IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, МАН, інших інтелектуальних конкурсів.

Діяльність педагогічного колективу школи  з проблеми формування культури здоров’я школярів та профільного навчання узагальнено на рівні міста й області.

У 2009 та 2012 роках школа стала переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі «Школа сприяння здоров’ю», нагороджена грамотою МОНУ та НАПНУ.

З 2008 року свій досвід заклад представляє на Всеукраїнських та Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті».

У 2015 році у конкурсі з тематичної номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді» VIМіжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» школа одержала «ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ» Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. У 2016 році школу нагороджено  Дипломом МОНУ та Національної академії педагогічних наук за активну участь в інноваційній освітній діяльності на 8 Міжнародному форумі « Інноватика в сучасній освіті».