Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

21-12-2017

Неможливо навчати сучасних

дітей так, як навчали нас

Лілія Гриневич

Адреса: 93412 м.Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, 25

Телефон: (06452) 2-77-67, 2-77-65, 2-77-85

Електронна пошта: nadezhda11ati [dot] ua

Сайт школи]]>http://skola11new.wixsite.com/skola11]]>

Директор школи:

Мурзенко Надія Вікторівна,

«учитель-методист», вища категорія

Заступники директора:

• Кулак Наталія  Сергіївна, друга  категорія ;
  • Щеблєтова  Ганна Володимирівна, перша категорія

Соціальний педагог - Кольцова Ольга Станіславівна

Практичний психолог – Коротенко  Оксана  Геннадіївна

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Дата народження – 1964 рік, до 1968 року – восьмирічна, а з 1968 по 2004 рік – середня школа № 11.

Рішенням Сєвєродонецької міської ради від 28.01.2004 р. № 1103 середню школу № 11 м. Сєвєродонецька перейменовано в середню загальноосвітню школу

І-ІІІ ступенів № 11 м.Сєвєродонецька Луганської області.

СТРАТЕГІЯ  РОЗВИТКУ  ШКОЛИ

Місія  школи: Розвиток  креативної інноваційної  особистості,відповідального  громадянина,   здатного  до життєтворчості  та  самореалізації в  нових соціальних умовах.

Візія  освіти:

• Особистість, інноватор, патріот
  • Конкурентноспроможний
  • Соціально-адаптований
  • Уміння  вчитися  впродовж життя
  • Володіти  рідною мовою, іноземними мовами
  • Успішний
  • Готовий  до змін
  • Партнерство учень- учитель - батьки

На початок 2017-2018 навчального року педагогічний колектив школи налічує 36  учителів, з них 7 учителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 учителів – І категорію, 4  вчителі   мають ІІ  категорію , 9 учителів  -  спеціаліст ,  6 вчителів - звання «старший учитель», 1 – «учитель-методист» .

Дітей у стінах школи в цьому навчальному році - 398, вони об’єднані в 18 класних колективів.

Викладання в школі ведеться українською мовою, іноземна – англійська.

У школі працюють 2 група подовженого дня.

Найпоширенішими педагогічними технологіями, які використовують учителі школи, є здоров'язбережувальна, технологія активних методів навчання, технологія критичного мислення, технологія розвивального навчання.

ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Школою обраний спортивний профіль, який передбачає 5,5 тижневих годин фізкультури замість 2 у звичайних. Уроки проводяться на базі спеціалізованих спортивних закладів: центру туризму, басейну «Садко», ДЮСШ № 1, спорткомплексів «Будівельник», «Олімпія». Педагогічний колектив не ставить за мету підготовку професійних спортсменів, основне завдання профільних класів – зняти інформаційне та інтелектуальне перевантаження учнів, зміцнити їх фізичне, психічне, духовне та соціальне здоров’я.

НАШІ  ЗДОБУТКИ

Пошук нових інноваційних методів організації освітньої та виховної роботи педагогічним колективом  школи  приносить результати  у  роботі  і з  учнівством -  це  перемоги у конкурсах різного  спрямування.

Школа пишається  яскравими перемогами в  обласних етапах  олімпіад  та  конкурсів , а  саме:

• ІІІ  місце в ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства;
  • ІІІ  місце в ІІІ (обласному ) етапі етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика;
  • І місце в обласному етапі обласного творчого конкурсу «Чому я поважаю професію військового» у номінації «Відеосюжет»;
  • ІІІ місце у ІІІ турі всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2017»;
  •  IV місце  в обласному  зборі - змаганні  «  Школа  безпеки»;
  • І  місце  в регіональному спортивно-інтелектуальному   турнірі ім. О.Білоуса

НАША ГОРДІСТЬ

Гордістю школи є музей «Сторінки  безсмертя  та мужності» , який  став  центром  виховання нового світогляду та військово-патріотичних якостей учнів. У школі, розуміючи важливість музейного потенціалу в навчально-виховній роботі, була розроблена модель ефективного функціонування шкільного музею із урахуванням його зв'язків та впливу на громаду м. Сєвєродонецька .

Результатом плідної  роботи  в  стінах музею  стало те, що  школа вже  в   дванадцятий  раз  здобула  перемогу  у міській акції «Пам'ять».