Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

21-12-2017

Адреса закладу: вул. Леніна, б.47, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404

Контактні телефони: 4-13-85 (приймальня), 4-50-93 (учительська)

Електронна пошта:  sdsc10@ukr.net

Адреса сайту:   ]]>http://school-10.at.ua]]>

Директор - Простак Наталія Володимирівна, 4-13-85

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Онуфрійчук Світлана Іванівна, 4-50-93

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Сєвєрін Лариса Євгенівна, 4-50-93;

Практичний психолог – Тягнієнко Ольга Іванівна

З історії навчального закладу

Рік відкриття – 1 вересня 1963 року

1996 -2006 роки школа існувала як українська національна школа-родина.

З 2006 року школа має статус середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Структура навчального закладу

Кількість класів - 22

Кількість учнів – 545

Мова навчання - українська

Профілі навчання:  українська філологія, універсальний

Загальна кількість учителів -  41

Педагогічні звання:

”вчитель-методист” - 3

“старший учитель” - 11

Кваліфікаційні категорії:

Спеціаліст вищої категорії - 11

Спеціаліст І категорії -  18

Спеціаліст ІІ категорії - 5

Спеціаліст - 7

Нагороди:

Знак ”Відмінник освіти України ” -  2

Грамота Міністерства освіти і науки України – 3

Методична тема, над якою працює заклад: «Підвищення якості й ефективності уроку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій. Виховання громадянина-патріота України»

Пріоритетні напрямки роботи:

• упровадження інноваційних і традиційних форм та методів роботи з метою підвищення ефективності навчання та виховання учнів;
  • забезпечення особистісної орієнтації змісту освіти, яка передбачає розвиток творчих здібностей учнів, індивідуалізацію їх навчання з урахуванням інтересів і нахилів;
  • збереження життя і здоров’я учнів, приведення змісту освіти та форм навчання у відповідність до вікових особливостей учнів;
  • оновлення змісту і методичного забезпечення навчального процесу в роботі з обдарованими учнями;
  • підвищення фахової майстерності та інноваційної культури педагогічних працівників школи;
  • формування в учнiв нацiональної самосвiдомостi, виховання патріота-громадянина України, соціально-активної, гуманістично спрямованої особистості.

Досягнення, якими пишається колектив:

1.  Протягом останніх 10 років наша школа посідає І місце в Луганській області серед загальноосвітніх шкіл за підсумками ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні школи є активними учасниками і переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та міжнародних конкурсів.
  2. За період з 2010 по 2017 рік зі стін школи було випущено 17 золотих медалістів і 3 срібних медалісти.
  3. Учитель хімії Сєвєрін Лариса Євгенівна посідає І місце в обласному рейтингу вчителів хімії за кількістю учнів-переможців у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  за 2010-2017 рр.
  4. Учитель української мови та літератури Ганжела Світлана Володимирівна посідає ІІ місце в обласному рейтингу вчителів української філології за кількістю учнів-переможців у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  за 2010-2017 рр.
  5. У 2016-2017 н.р. учитель зарубіжної літератури Онуфрійчук В.О. посіла І місце у міському конкурсі молодих спеціалістів  «Педагогічна надія-2017».
  6. У 2016-2017 н.р. СЗШ № 10 брала участь у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа-джерело талантів», організованому Інститутом обдарованої дитини НАПН України  і одержала Сертифікат Лауреата конкурсу.