Гімназія №16 міста Сєвєродонецька Луганської області

25-08-2023

Юридична адреса:  Україна, 93400, Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, місто Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, будинок 97

Телефон директора:  0950343468 (Ночовка Людмила Василівна)

Телефон заступника директора:  0952473459 (Черних Олена Олексіївна)

Електронна адресаsosh16 [dot] severatgmail [dot] com

Адреса вебсайту закладу: ]]>sevschool16.jimdofree.com]]>

Адміністрація закладу:

Ночовка Людмила Василівна - директор школи, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист», відмінник освіти, нагороджена орденом Трудової слави ІІІ ступеня.

Черних Олена Олексіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

Янко Анжеліка Вікторівна -  заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

Танцюра Ярослава Сергіївна – практичний психолог, педагог соціальний,  спеціаліст ІІ категорії.

Пономаренко Валентина Вікторівна - педагог-організатор, спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».