Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7

21-12-2017

Юридична адреса: вул. Шкільна, буд. 32, смт. Сиротине, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93490

Контактні телефони: (06452) 2-81-84

Електронна пошта: sirotino7atukr [dot] net

Адреса сайту:  ]]>http://school7sirotino.jimdo.com/]]>

Директор Ольхова Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури

Заступник директора з навчально-виховної роботи Черножукова Оксана Вікторівна, учитель української мови та літератури

Педагог соціальний Черножукова Оксана Вікторівна, Світлична Неля Олександрівна

Практичний психолог Пустовойтова Кристина Василівна

З історії навчального закладу

Із відомостей, що містяться в архіві школи, «Сиротинська неповна середня школа №3 Лисичанського району»  почала працювати в березні 1951 року. На той час у школі здобували освіту учні 1-6 класів. У січні 1952 року школа стає «Сиротинською семирічною школою». А з вересня 1959 року її перейменовано в «Сиротинську восьмирічну школу». Але перші восьмикласники з’явились лише наступного 1960 року. І в 1961 році 19 випускників отримали перші свідоцтва про базову загальну середню освіту. З лютого 1963 року школу перейменовано у «Сєвєродонецьку восьмирічну

школу № 7», яка з вересня 1989 року стала «Сєвєродонецькою неповною середньою загальноосвітньою школою № 7». З грудня 2003 року назву змінено на «середню загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 7 міста Сєвєродонецька Луганської області», яку маємо і сьогодні.

У даній будівлі школа знаходиться з 1972 року.

З архівних даних відомо, що з 1961 року по 2017 рік у школі здобуло базову загальну середню освіту і отримало свідоцтва 1323 учнів.

У 2017-2018 навчальному році в школі налічується 9 класів, у них навчається 100 учнів. Мовою навчання визначено російську мову. Навчальний процес забезпечує 16 педагогів, з них 15 постійних працівників, 1  – за  сумісництвом. 3 учителів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст», 3 вчителі - «спеціаліст ІІ категорії», 5 вчителів – «спеціаліст І категорії», 5 вчителів – «спеціаліст вищої категорії», 2 вчителі мають звання «старший учитель».

Методична проблема, над якою працює заклад: «Формування професійної компетентності педагогів як умова успішного навчально-виховного процесу в умовах модернізації освіти».

У школі працює група подовженого дня на 30 місць, гурток спортивного спрямування «Баскетбол» (5-9 класи) та гурток художньо-естетичного спрямування «Образотворче мистецтво» (3-7 класи) .

На базі школи працює гурток СЮТ «Майстерня сувенірів» (2-8 класи).

У 1972 році на базі школи створено дитяче лісництво «Сосенка», яке продовжує працювати і сьогодні як шкільна дитяча організація  (трудове об’єднання учнів та дорослих) «Сосенка» та тісно співпрацює з Сєвєродонецьким лісомисливським господарством, проводить волонтерську роботу.