Ясла-садок №12 міста Сєвєродонецька Луганської області

05-05-2021

Юридична адреса закладу: 93400 Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,вул. Курчатова, 27-г, тел.(06452)2-87-95,

е-маіl: 12_malukatukr [dot] net

Директор – Журавльова Марина Едуардівна;

вихователі-методисти – Саламатіна Олена Володимирівна, Ситнікова Олена Вікторівна;практичний психолог – Гордієнко Катерина Володимирівна;

вчителі-логопеди – Стрельцова Олена Анатоліївна, Ткачова Надія Олександрівна, Зуган Інна Володимирівна;

вчителі-дефектологи -Скора Оксана Іванівна, Лисенко Ірина Петрівна.

Комунальний  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №12 «Малюк» заснований  у вересні 1965 року. В його стінах  виросло не одне покоління дітлахів. На даний час функціонує 14 груп, з них 3 групи раннього віку та 11 дошкільного (7 груп компенсуючого типу).

Режим роботи - п'ятиденний, заклад працює з 7.00 до 17.30.

Персонал закладу налічує 73 особи. Освітньо-виховний процес забезпечують 37 педагогів, з яких 49% мають повну вищу освіту.Вони створюють для вихованців затишне предметно-розвиваюче середовище, проводять цікаві форми організованої діяльності з дітьми, на основі сучасних інноваційнихтехнологій.

Для гармонійного розвитку життєво-компетентної собистості, розвитку творчих здібностей та інтересів дітей у дошкільному навчальному закладі  облаштовані: музична та спортивна зала, комп’ютерна кімната, логопедичні кабінети, кабінет практичного психолога, просторі, естетично оформлені, оснащені меблями групові приміщення, кабінети.

Педагогічний колектив  поглибленно працює над розвитком креативних здібностей  дітей дошкільного віку, що червоною ниткою проходить через увесь освітній процес, охоплюючи різні форми роботи з дітьми.Вся робота дошкільного закладу спрямована на створення умов для надання малюкам якісних освітніх послуг та  їх комфортного перебування у закладі.