Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №12 «Малюк» Сєвєродонецької міської ради

15-12-2017

Юридична адреса закладу:  93400 Луганська обл., м. Сєвєродонецьк,  вул. Курчатова, 27-в, тел.  (06452) 2-87-95,   е-маіl: 12_malukatukr [dot] net

Завідувач   – Черножукова Анжела Миколаївна, вихователі-методисти   – Саламатіна Олена Володимирівна, Стешенко Олена Вікторівна, практичний психолог   – Черниш Юлія Андріївна, вчителі – логопеди –   Стрельцова Олена Анатоліївна,   Новак Анастасія Валеріївна, Зуган Інна Володимирівна, вчитель-дефектолог - Скора Оксана Іванівна.                                                                         

Комунальний  заклад дошкільної освіти (ясла-садок)  №12 є закладом загального розвитку з україномовним режимом роботи. Заснований  у вересні 1965 року. В його стінах  виросло не одне покоління. На даний час функціонує 14 груп, з них 2 групи раннього віку та 9 дошкільного (3 групи компенсуючого типу). У садку зростає 300 малюків.

Над різностороннім розвитком малят творчо працюють  33 педагога, з них 52% - мають вищу освіту. Вся робота дошкільного закладу спрямована на створення умов для повноцінного виховання, навчання та розвитку дітей, їх комфортного перебування у ЗДО, надання їм якісних освітніх послуг.

З 2017 року педагогічний колектив розпочав роботу над єдиною науково-методичною проблемою  «Розвиток креативних здібностей у дітей дошкільного віку».

Колектив освітнього закладу пишається своїми досягненнями:

2016 р.- I місце в міському огляді - конкурсі на кращу організацію роботи щодо профілактики ДТТ« Зелений вогник»;

  • Диплом I ступеня в обласному турі конкурсу «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин»;
  • Диплом II ступеня у  всеукраїнському конкурсі «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин»;
  • Участь у VIII Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у м. Черкаси;

2017 р. - I місце в міському огляді-конкурсі на кращу організацію дослідницько – експериментальної роботи з дітьми старшого дошкільного віку;

- Срібна медаль в конкурсі з тематичних номінацій, який був проведений у рамках Девʼятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017»

Щодня ми вкладаємо у нашу роботу максимум енергії та позитивних емоцій, тому що займаємось тією справою, яку любимо і в яку віримо.