Ви тут:

Вячеслав Ткачук зустрівся з мешканцями села Боброве

28-05-2020

28 травня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, як і обіцяв, приїхав до села Боброве, щоб поспілкуватись з його мешканцями.

Цьому передувала зустріч у Сєвєродонецькій міській раді на початку тижня. Селяни тривалий час – не один рік - потерпають від відключення електрики.

А отже – залишаються без холодильників, телевізорів, інших благ цивілізації. І, найголовніше, без води і можливості приготувати їжу (в селі немає газу). Обурені також і підприємці – без електрики псуються продукти в холодильниках магазинів. І це при тому, що у жителів немає боргів за споживану електроенергію. Борги є у підприємства, яке качає воду на непідконтрольну територію і не оплачує електрику.

Тож, ЛЕО в черговий раз 25 травня відключило підприємство разом з селом. Бо електролінія тут одна. Разом з мешканцями Бобрового, депутатом Сєвєродонецької міської ради цього округу Ларисою Летючою обговорювали можливі реальні шляхи виходу з ситуації, пов’язаної з електроживленням Бобрового. Вячеслав Ткачук пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення найближчим часом нагальної проблеми Бобрового.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)