Ви тут:

У Сєвєродонецьку поздоровляли рятівників області

17-09-2020

17 вересня у Сєвєродонецьку відбувся обласний урочистий захід з нагоди Дня рятівника. Від влади рятівників вітали голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександ Стрюк.

Також на свято завітали керівники обласних суміжних служб та структур, які також поздоровляли надзвичайників та висловлювали їм слова подяки. Під час заходу було нагороджено найкращих рятівників області та міста.

За високий рівень професіоналізму, самовідданість, зразкове виконання службового обов’язку під час гасіння пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня рятівника Олександр Стрюк вручив Грамоти військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Луганської області та цінні подарунки - годинники з символікою міста начальнику караулу, старшому лейтенанту служби цивільного захисту Олексію Івніцькому та старшому пожежному - рятувальнику, сержанту служби цивільного захисту Ярославу Понізову 12 державної пожежно-рятувальної частини, а також командиру відділення, прапорщику служби цивільного захисту Антону Сазонову та водію Сергію Абрамову 36 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області.

На площі Перемоги було влаштовано показ пожежно-рятувальної та іншої спецтехніки, а урочистості святу додавали музичні супроводи оркестру ГУ ДСНС України у Луганській області, вокально-танцювальні номери ансамблю пісні і танцю «Радани», а також сольні номери працівників служби з надзвичайних ситуацій.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
136
0