Ви тут:

Сєвєродонецьк: російські окупанти демонтували пам’ятник Олександру Радієвському

26-04-2023

В окупованому Сєвєродонецьку російські загарбники продовжують знищувати українську символіку та пам'ятники українським Героям. Рашисти мріють знищити у місті все, що пов'язане з Україною та нагадує про неї.

У Сєвєродонецьку окупанти спочатку осквернили пам'ятник генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Радієвському, "обезголовивши" бюст, а потім повністю демонтували пам'ятник, ]]>повідомляє Час Пік]]>.

Пам'ятник Олександру Радієвському було урочисто відкрито у Сєвєродонецьку 22 липня 2015 року. Після приходу російської орди його спочатку осквернили, потім він стояв закритий від очей перехожих. А тепер окупанти вирішили повністю стерти його з лиця землі.

Довідка: Командир Криворізької окремої бригади з охорони громадського порядку Національної гвардії України полковник Олександр Радієвський загинув 23 липня 2014 року під час операції зі звільнення Лисичанська. Разом із бійцями він потрапив у засідку на мосту між Сєвєродонецьком та Лисичанськом. За день до загибелі полковник звільняв Сєвєродонецьк. Указом Президента України Радієвському було присвоєно військове звання генерал-майора (посмертно).

Александр Радиевский

Александр Радиевский

Александр Радиевский

 

За матеріалом: Час Пік - ]]>https://vchaspik.ua/ua/regiony/551668-u-syevyerodonecku-okupanty-demontu...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет