Ви тут:

Сєвєродонецьк: фонтан біля міського Палацу культури о 18.00

28-06-2020

Сєвєродонецьк знову стає містом фонтанів: запрацював світломузичний фонтан

Світломузичний фонтан у Сєвєродонецьку відкрито до Дня Конституції України та Дня Молоді. 27 червня біля міського Палацу культури його запущено у роботу.

Для урочистого пуску з дотриманням норм карантину зібрались керівництво місто на чолі з в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком, депутати та керівники структурних підрозділів міськради, члени виконкому.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук привітав присутніх зі святами, зазначивши, що Конституція України є не лише закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. А День молоді - це саме той час окрилених мрій і творчого дерзання. Завдячив Вячеслав Ткачук й команді робітників – професіоналів, керівників, підприємців за їх працю, відповідальність і добропорядність!

Лунали вдячні слова великій команді однодумців, депутатській групі «Сєвєродончани» на чолі з Ігорем Бутковим.

Знакову подію для нашого міста - відкриття світломузичного фонтану, власне пуск фонтану довірено людині, яка майже весь час, щодня контролювала на місці хід ремонтних робіт і робіт з благоустрою - Вячеславу Ткачуку.

А от світломузичне шоу чекало на городян о 21.00. Яскраве сяйво гармонійно перепліталось з різноманітними мелодіями. З настанням сутінок фонтан ставав більш чарівним та чудовим, прикрашаючи собою місто, символізуючи його перлину. Аж до осені щодня о 21 годині можна зануритись у незвичайно чудову атмосферу!

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)