Ви тут:

Серпнева конференція освітян Сєвєродонецької міської територіальної громади

31-08-2022

30 серпня 2022 року відбулася міська серпнева онлайн-конференція педагогічних працівників «Освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади в реаліях воєнного стану. Незламні та з майбутнім»

У конференції взяли участь керівник Сєвєродонецької міської  військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, начальник відділу дошкільної, інклюзивної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації  Наталія Сагіна, т.в.о. начальника Управління Державної служби якості освіти у Луганській області Оксана Бублей.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав учасників конференції, подякував за плідну працю, побажав терпіння, наснаги та успіхів у роботі в новому навчальному році.

- Доброго дня, шановні освітяни! Доброго дня, вчителі! Дозвольте привітати вас з початком нового навчального року та побажати вам наснаги, терпіння, і ще раз терпіння.

На жаль, цей навчальний рік ми розпочинаємо в складних умовах. Це потребуватиме від вас більшої уваги, більших зусиль. Але разом з тим я впевнений, що ви зможете провести цей навчальний рік не гірше ніж минулий.

Незважаючи на всі ті обмеження і незручності, які в нас є, ми все ж таки повинні дати якісну освіту нашим дітям.

Ми повинні зберегти громаду і надати можливості їй не розсипатися, розійтись по всі землям – тому, що нам повертатись і відновлювати наше рідне місто.

Отже я вас вітаю ще раз з початком нового навчального року. Бажаю всім вам успіхів! Всього найкращого! - звернувся до учасників заходу Олександр Стрюк.

Директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Юрій Стецюк долучився до привітань і зосередив увагу на непростих умовах, в яких ми розпочинаємо новий навчальний рік, подякував за віддану працю педагогів Сєвєродонецької міської територіальної громади та значні досягнення учнів і вчителів.

Приєдналась до вітань і т.в.о. начальника Управління Державної служби якості освіти у Луганській області Оксана Бублей, яка підкреслила значимість співпраці Управління освіти зі службою оцінювання якості освіти та внутрішнього аудиту закладів задля забезпечення стабільної діяльності та розвитку закладів освіти і побажала педагогам креативності, успіхів і наснаги у роботі.

Від Управляння освіти Сєвєродонецької міської ВЦА в онлайн-конференції взяли участь: начальник Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА Лариса Волченко, заступник начальника–начальник відділу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Наталія Демент’єва, начальник відділу кадрової, організаційної та юридично-правової роботи Вікторія Одинець, головний спеціаліст відділу кадрової, організаційної та юридично-правової роботи Оксана Донченко, головні спеціалісти відділу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Наталія Гаввіна та Юлія Крижна.

На початку конференції присутні переглянули відеоролик «Освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади під час війни» та відеозапис читання вірша про вчителів та рідне місто у виконанні учнів, вихованців та педагогів громади.

 Начальник Управління освіти Лариса Волченко розпочала конференцію привітанням педагогічної спільноти з початком нового навчального року та виступила з доповіддю «Управлінська діяльність в умовах воєнного стану», і розповіла про роботу закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти під час дії воєнного стану в державі, організацію дистанційного навчання, замовлення та отримання документів про освіту. Лариса Петрівна розкрила також головні питання щодо підготовки до нового навчального року, психологічну складову менеджменту освіти і зазначила, що в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді працюють надійні, професійні, творчі та відповідальні педагоги.

Заступник начальника-начальник відділу позашкільної, дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Наталія Демент’єва  представила педагогам свою доповідь «Новий навчальний рік в умовах війни: яким він буде?».­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Наталія Миколаївна доповіла про роботу закладів дошкільної та позашкільної освіти до повномасштабного вторгнення окупантів на територію нашої держави, зосередила увагу на організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році під час дії воєнного стану. Зауважила Наталія Демент’єва на тому, що всі заклади освіти громади впроваджуватимуть освітні програми без вивчення російської мови.

Начальник відділу кадрової, організаційної та юридично-правової роботи Вікторія Одинець розкрила головні питання кадрової політики в умовах воєнного стану, кількість педпрацівників у громаді, наявні вакансії та атестацію педагогів.

Підбила підсумки 2021-2022 навчального року та доповіла про здобутки і досягнення учнів та педагогів Сєвєродонецької міської територіальної громади протягом навчального року головний спеціаліст відділу кадрової, організаційної та юридично-правової роботи Оксана Донченко. Головний спеціаліст розказала також, яким чином планується проведення конкурсів та олімпіад у 2022-2023 навчальному році, як і де підвищуватимуть кваліфікацію педагоги громади.

Свою доповідь «Виховна робота і позашкільна освіта як невід’ємні складові освітнього процесу. Забезпечення прав дітей в умовах воєнного стану» представила головний спеціаліст відділу позашкільної, дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Наталія Гаввіна. Наталія Вікторівна розкрила основні складові національно-патріотичного виховання в закладах освіти, питання діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022-2023 навчальному році, зосередила увагу на здобутках і досягненнях учнів і вихованців громади у 2021-2022 навчальному році.

Отже, у 2022-2023 навчальному році працюватимуть дистанційно 20 закладів загальної середньої освіти, в яких працюють 654 педпрацівники, навчатимуться 8248 учнів, в тому числі і ті, що мешкають на окупованій території України. До першого класу прийнято 205 учнів, які навчатимуться у 15 класах різних закладів освіти, а також 264 учні вступили до 10-х класів ліцеїв різних профільних напрямків.

Наприкінці конференції учасники переглянули відеозапис виступу зразкового дитячо-юнацького вокального ансамблю «Усмішка» Сєвєродонецького міського Центру дитячо-юнацької творчості (керівники Ольга Панаріна та Роман Черних), який було зроблено під час святкування Дня Сєвєродонецька у мирний час. Пісня «Отчий дім» у виконанні  «Усмішки» розчулила учасників конференції та подарувала приємні ностальгічні миті.

Як бачимо, освіта нашої громади працює, розвивається та отримує заслужені нагороди навіть у таких складних умовах. Новий навчальний рік стартує, діти продовжують здобувати освіту у своїх рідних Сєвєродонецьких закладах освіти, перемагати в конкурсах, прославляти своє місто та Луганщину. Все буде Україна!

 

За матеріалм: ]]>https://sd.osv.org.ua/news/1661880431/]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет