Ви тут:

Пересувні відділення "Укрпошти": Ганна Фесенко за кілька днів до окупації Сєвєродонецька видавала людям пенсію

10-09-2022

Доправляють пенсії та посилки — 99 відділень “Укрпошти” в умовах війни працюють у Донецькій області.

На підконтрольній Україні території Донецької області працює 99 відділень національного оператора поштового зв’язку “Укрпошта”. Співробітники компанії, як і раніше, надають послуги населенню в містах, які перебувають під постійними обстрілами військ рф. В одному лише Бахмуті працюють два відділення. Про це з місця подій повідомляє кореспондентка телеканалу ]]>FREEДОМ]]> Альона Грамова.

Працівники Бахмутського відділення “Укрпошти” на порозі своєї ділянки не вперше знаходять уламки російських снарядів, що розірвалися. Кажуть, окупанти обстрілюють місто не лише вночі, часто й під час робочого дня доводиться ховатися у сховищі.

Начальницю центрального Бахмутського відділення “Укрпошти” Ганну Фесенко керівництво називає бійцем, адже за кілька днів до окупації міста Сєвєродонецьк Луганської області фактично під обстрілами, працюючи на пересувному відділенні, вона видавала людям пенсію. Сама жінка до обстрілів звикла. З усмішкою згадує, як із колегами, йдучи на роботу, ховалися від обстрілів.

“Одного разу йшли, навіть з літака обстрілювали. Падали, знайшли таку канаву, падали там і лежали. Сміялися з дівчатами, що подушки треба брати”, — поділилася Ганна.

У відділенні “Укрпошти” у Бахмуті пенсію можуть отримати і люди із сусідніх міст Донецької області, які були змушені переїхати через часті обстріли.

Кількість послуг населенню, що надаються, від кінця лютого практично не змінилася. Люди, як і раніше, можуть отримувати пенсії та посилки, відправити листа або бандероль можна навіть за кордон. Але щоби налагодити роботу в нинішній ситуації, без труднощів не обійшлося.

“Звичайно, були труднощі з підвезенням готівки, але ми їх вирішили, налагодили роботу. З Дніпра підвозили підкріплення грошима, а потім уже тут розвозили безпосередньо пенсіонерам. Дуже нам допомогло те, що торік ми запустили проєкт “Пересувні відділення”. Це наші такі мобільні машини, бригади, які до 900 населених пунктів доправляли пенсії”, — розповів директор Донецької філії АТ “Укрпошта” Вадим Шестопалов.

З 99 відділень “Укрпошти”, що працюють у Донецькій області, 16 — пересувні. Послуги населенню регіону надають близько 1300 працівників.

“Я вважаю, у нас абсолютно героїчний колектив, люди, які працюють у найгарячіших точках. Ми, по суті, розуміємо, що ми єдині, хто працює. Там, де ви були з нами, ви бачили, що банки не працюють дуже часто, магазини не працюють, а “Укрпошта” працює. Ми доправляємо пенсії, доправляємо посилки”, — заявив генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський.

До початку повномасштабного вторгнення послугами національного оператора користувалося понад 100 тисяч пенсіонерів. Минулого місяця виплату пенсій в області отримали 53 тисячі осіб, які, як і раніше, залишаються в регіоні.

 

Джерело: ]]>https://uatv.ua/uk/dopravlyayut-pensiyi-ta-posylky-99-viddilen-ukrposhty...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)