Ви тут:

Обрізане гілля прибирають з вулиць Сєвєродонецька спеціальною технікою

01-10-2019

01 жовтня продовжувалося прибирання куп гілок з вулиць міста, робота проводилася на вулиці Першотравневій. Така робота проводиться у Сєвєродонецьку з використанням спеціальної техніки – щепорізки. Гілля безпосередньо на місті переробляється на тріску, до дозволяє суттєво зменшити витрати на перевозку. А тріска в подальшому переробляється на паливні пелети.

Цього року міською радою вперше за багато років були виділені значні кошти на утримання зелених насаджень, а саме – на формувальне обрізання дерев, видалення сухих гілок тощо. Такий догляд суттєво збільшує вік життя дерев, зменшує ризики, пов’язані з їх падінням. Та й зовнішній вигляд дерев покращується, переконатися у цьому можна, якщо подивитись на дерева, що ростуть на території скверу «Дитяче містечко». Ці роботи виконує агрофірма «Зелене господарство», яка вже багато десятиріч опікується зеленими насадженнями міста.

Нажаль, щепорізка виявилася досить ненадійною технікою, через що роботи по кронуванню суттєво випередили роботи з прибирання гілля. Купи якого знаходяться зараз на різних вулицях міста. Що викликало невдоволення мешканців.

Міська рада просить мешканців міста поставитись з розумінням до ситуації, що склалася. За два тижні усе гілля з вулиць буде прибрано, а дерева майбутнього року будуть виглядати красивими та молодими.

 

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)