Ви тут:

Нові технології приходять в Сєвєродонецьк

05-09-2019

У Сєвєродонецьку відбувається модернізація КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» (КП «СКС»). За останній рік підприємство суттєво оновило свій автопарк, встановило пелетну котельню, а також приступило до освоєння нової технології зі збирання та прибирання сміття.

Досить тривалий час на комунальні підприємства місцева влада не звертала уваги, фактично залишаючи комунальників один на один з їх проблемами. Лише в 2015 році, коли до міської ради зайшла нова команда депутатів з їх лідером Ігорем Бутковим, комунальні підприємства відчули підтримку міста.

Тільки за останній рік, після того як депутати звільнили від займаної посади визнаного судом корупціонером міського голову Валентина Казакова, КП «СКС» змогло придбати кілька одиниць спеціалізованої техніки та була встановлена міні-котельня. Всі ці придбання робилися за підтримки міської ради та депутатської групи «Сєверодончани», лідером якої є депутат Ігор Бутков.

Також, за словами самого Ігоря Буткова, упродовж двох-трьох років планується перехід КП «СКС» на нову для України систему підземного збору сміття. Це сучасна система, яка підвищить ефективність роботи комунальників і зробить Сєвєродонецьк чистішим і комфортнішим. Завдяки такій системі зникне неприємний запах від викинутих відходів, які зараз залишаються біля сміттєвих контейнерів, саме сміття не буде розлітатися по прилеглій до баків території, а його вивезення буде відбуватися, всього лише раз в тиждень, що істотно заощадить кошти комунального підприємства. Крім цього, введення такої системи збору сміття, на думку депутатів, може з часом вплинути і на формування вартості послуги. Тобто, цілком можливо, що тариф на вивезення сміття в недалекому майбутньому може знизитися.

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)