Ви тут:

Небайдужість у цей складний час - це надія для людей

01-04-2020

01 квітня у Сєвєродонецьку безкоштовно роздавали захисні маски. Їх виготовили у Сєвєродонецьку у зв'язку з їх відсутністю у продажу і спекулятивної ціною.

Започаткувати цю ініціативу виявилося під силу депутату Сєвєродонецької міської ради Олені Бутковій, вона змогла знайти постачальника матеріалу, і навіть сама оплатила його. Знайшлись і волонтери-сєвєродончани, готові працювати безкоштовно. Найскладніше у цій ситуації було знайти необхідну кількість матеріалу, адже мова йде не про десяток масок, а про тисячі.

Саме близько тисячі виробів було роздано містянам біля каплиці на вході на територію Сєвєродонецької багатопрофільної лікарні (вул. Єгорова, 2-б) і біля входу в амбулаторію №1 (вул. Курчатова, 36).

Якість захисник масок оцінювали пересічні городяни, які в цей час прямували до лікарні або проходили біля неї. Вдячні сєвєродончани не приховували здивування, що це абсолютно безкоштовно, та щиро дякували за турботу.

Це далеко не остання така акція - медичні маски в великих кількостях ще будуть роздані містянам. Найближча подія – у суботу, 4 квітня, о 10.00 – маски роздаватимуть біля «Кишені» та Центральної аптеки.

Велике прохання - оскільки діють карантині обмеження, дотримуйтесь, будь ласка, дистанції між Вами та іншими людьми.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)