Ви тут:

НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ: 10 років Національній гвардії України

26-03-2024

Це було десятиліття шоку, болю, крові, втрат, а ще - віри, надії, любові і боротьби. 10 років війни. 10 років Національній гвардії України.

Національна гвардія — ровесниця російсько-української війни зовсім не випадково. Вона була створена у відповідь на ті форми агресії, які розпочала росія у 2014 році і до яких тоді Україна була не готова. Формувалася вона шляхом обʼєднання вчорашніх військових правоохоронців та добровольців, які ращом кардинально змінили своє життя, щоб захистити державу і своїх близьких від зовнішнього агресора.

Минулі 10 років були насичені знаковими подіями для нашої країни. Від свого створення і до сьогодення Національна гвардія стала однією з ключових дійових сил у формуванні історії нашого народу.

Історія - це не просто хронологія дат. Це десятки тисяч окремих вчинків відважних чоловіків і жінок, без яких все могло піти зовсім інакше.

Саме тому ми взялися у цьому моменті знайти, упорядкувати й показати хоча б деякі фрагменти із історій героїв, кожен з яких, сам того не усвідомлюючи, відіграв значиму роль у формуванні минулого, сьогодення та майбутнього Нацгвардії та України. Таких історій насправді багато. У відео - лише коротка версія невеликої частини тих моментів, які вже стали історією. Саме через розповіді героїв і героїнь з перших вуст ми можемо справді зрозуміти та оцінити значення цих подій.

А яким буде майбутнє Нацгвардії України - залежить від кожного з нас.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)