Ви тут:

Монтаж дитячого майданчика біля 5-ї школи йде повним ходом

11-06-2020

Нещодавно у соцмережах Олена Буткова, депутат Сєвєродонецької міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ, співголова найчисельнішої депутатської групи «Сєвєродончани», поділилась інформацією про чергову установку в місті шести нових дитячих майданчиків – одного великого на 5-й школі та п’яти середніх - на Новікова, 15, 23, Гагаріна, 117, Курчатова, 32 та Гвардійському, 59.

Подивитись на власні очі, як відбувається монтаж нового майданчика біля 5-ї школи, що вже встановлено, та що залишилось, вирішили й ми. Там же, на місці, ми запитали безпосередньо в Олени Миколаївни, чому обрали саме ці адреси та хто є ініціатором встановлення. Минулого року встановлено 6 дитячих майданчиків за ініціативи депутата міськради Олени Буткової, а попереднього року їх було п’ять.

Відкриття дитячих майданчиків супроводжувалося цікавими розважальними театралізовано-пізнавальними програмами за участю місцевих аматорів з міського Палацу культури та дитячо-юнацького комплексу «Юність», що перетворювалися у свято мікрорайонів. І сьогодні юні сєвєродончани з нетерпінням чекають на урочисте відкриття нових майданчиків.

Встановлення дитячих майданчиків у мікрорайонах Сєвєродонецька – це лише один з напрямків депутатської діяльності Олени Буткової. Вона завжди старається допомогти людям, які до неї звертаються. І реалізувати за каденцію вдалося багато чого.

Попросили ми поділитись планами щодо продовження депутатської діяльності, адже цієї осені повинні відбутись вибори до об’єднаної Сєвєродонецької територіальної громади. Олена Миколаївна озвучила свою думку, що потрібно Сєвєродонецьку.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)