Ви тут:

МОН і ЮНІСЕФ презентують освітній серіал про дошкілля

20-05-2024

Міністерство освіти і науки України спільно із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) презентують ]]>освітній серіал]]> для вихователів та освітян дошкільної освіти. Серіал допоможе ліпше зрозуміти особливості організації якісного освітнього середовища дитячого садка за методикою ECERS-3.

Протягом 10 епізодів розкриваються теми організації простору дитячого садка, практик особистого догляду, адаптації та розвитку дитини в садочку. Серіал буде цікавим не лише для педагогів, а й для батьків та опікунів, адже допоможе у формуванні орієнтирів оцінювання щоденного життя дошкільного закладу. А ще глядач зможе ліпше зрозуміти процес адаптації дитини до садочка та важливість міцних стосунків між вихователями, дітьми та батьками.

Проєкт покликаний залучити освітян дошкільної ланки до промоції важливості дошкільної освіти, напрацювань і реалізації змін, розвитку безпечної та інклюзивної освіти задля всебічного гармонійного розвитку дітей.

Освітній серіал доступний на платформі для розвитку дошкільнят НУМО, а також безоплатно в розділі MEGOGO «Освіта від медіасервісу MEGOGO» з різних пристроїв.

 

]]>https://mon.gov.ua/news/mon-i-iunisef-prezentuiut-osvitnii-serial-pro-do...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет