Ви тут:

Майже тисячу продуктових наборів отримають громадяни, які потребують постійної допомоги та догляду

15-04-2020

Про це повідомив начальник Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міcької ради Андрій Гавриленко.

До Управління праці та соціального захисту населення міськради звернулись представники мережі АТБ з ініціативою допомогти мешканцям міста та прилеглих селищ продуктовими наборами.

За інформацією, яку надали в міському УПтаСЗН, на цьому тижні продуктові набори отримають городяни, які знаходяться на обліку у Територіальному центрі обслуговування населення. Це – неспроможні самостійно пересуватись люди, яким потрібна постійна допомога та догляд, зазвичай за ними закріплено соцпрацівників.

Значну поміч надав Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, допомігши транспортом, а також залучивши курсантів вишу. І це неабияка підмога соцпрацівникам, адже вага одного пакету становить 9 кг.

Загалом було підготовлено та передано 869 продуктових наборів.

У таких добрих справ буде продовження: відповідно до Міської цільової програми протидії захворюванню і запобіганню розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, управлінням праці та соціального захисту населення міськради будуть закуплені та передані продуктові набори найбільш вразливим категоріям громадян.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)